ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Čo vám o žene prezradia jej prsia? Pozrite sa

9.4.2017 | Sex a Flirt

Ženské prsia nám vedia o ich nositeľke povedať naozaj veľa. Môžeme preto na ne pozerať len s obdivom, alebo si v nich čítať ako veštec v dlani. Ak chcete mať nielen vizuálny zážitok, ponúkame základný návod, ako čítať z pŕs.

Malé, takmer neviditeľné

Nemáte šancu uvidieť jarček vo výstrihu, dokonca ani ten výstrih. Ženy s malými prsiami možno rozdeliť na dve skupiny. Buď sú s tým zmierené a sú to absolútne salámistky, alebo naopak sú plné zloby, jedovité ako malé čivavy za to, že im príroda nedala trochu viac veľkosti. Niekedy sa vyskytujú s malými prsiami aj takzvané chudinky, ktoré potrebujú, aby ich muž citlivo ľutoval, pretože sú vždy tie ukrivdené a začalo to už prsiami na strednej škole. Rast poprsia totiž do veľkej miery formuje aj charakter ženy.

Výstrih po pupok
Nezáleží až tak na veľkosti, ale na tom, koľko z poprsia odhalia. Ak si prsia do dekoltu prakticky vykladá na obdiv, je to jasné. Dočinenia máte so ženou, ktorá sa rada predvádza, ale pozor, je to ako so psom, ktorý breše, ale nehryzie. Obvykle sú to ženy, ktoré chcú narobiť chute a potom sa vám otočia chrbtom. Dominantné narcisticky založené, túžiace po obdive.

Veľké bradavky
Poriadne veľké bradavky, ktoré dokonca vidieť pod plavkami, či tričkom sú znakom vášnivej ženy. Prsná bradavka je totiž pre ženy erotogénna zóna a ak je neustále v kontakte s oblečením, samú ženu to vzrušuje. Máte všetky predpoklady na to, aby ste oslovením takto obdarenej ženy získali dračicu v posteli.

Silikónové prsia
Sú atraktívne, pekné, ale žena si potrpí na svoj vzhľad viac ako je u priemerných báb obvyklé. To znamená, že aj drogéria, kozmetika, šaty, topánky a ozdoby budú v jej rozpočte najvyššou položkou. Byť krásnou nech to stojí, čo to stojí môže v prípade svadby nepríjemne odčerpať aj z vašej finančnej istoty.

Schované za každú cenu
Nie je potrebné, aby mali ženy prsia odhalené až po bradavky. No ak má žena viditeľne čo ukázať, ale aj v lete nosí roláky, pozor na takú. Ide o hanblivé žieňa, ktoré má malé sebavedomie. Bez ohľadu na to, čo hovorí, či má silné reči. Ak nevie ukázať minimálne toľko, čo ostatné ženy, aby si muži aspoň trochu potešili oči, je to žena, ktorá s vami nebude experimentovať v posteli, bude o sebe tvrdiť, že nie je pekná, nebude sa mať rada a nakoniec aj vás znechutí, hoci má tie prsia skutočne ukážkové.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes