ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Čo ste nevedeli o PREDOHRE?

9.9.2012 | Sex a Flirt

Nebaví vás o nej čítať, ani ju vykonávať? Bez predohry, si, milí páni, ale nezašantíte. Na to, aby ste ju dokázali akceptovať ako plnohodnotnú súčasť sexuálneho aktu, musíte pochopiť jej význam pre partnerku, a využiť ho vo svoj prospech. Aj to sa dá. Stačí, ak si prečítate fakty a mýty o bájnej predohre, ktoré sme pre vás zozbierali.

Je dôležitá?
Každá žena má k tejto otázke jasné stanovisko. Mužské sexuálne vzrušenie funguje ako raketa, okamžite, v momente vyletí hore. Baby to majú inak. Predohra je pre ne niečo ako rozhodujúci moment, či majú chuť sa milovať, alebo nie. Nám je to jasné od začiatku, no predohra ženu na sex má nie len presvedčiť, ale aj pripraviť.

Rýchlosť mužskej erekcie netreba bližšie opisovať, to nám je jasné. Ženské libido však potrebuje hrajkanie sa, bozkávanie, hladkanie a nežné slová do uška, aby sa tam dole začalo niečo odohrávať. A na to slúži predohra. Ženské vzrušenie je ako žehlička, ktorej chvíľu trvá, kým sa rozohreje a je pripravená na akciu. Navyše, vďaka predohre si baby užijú sex oveľa viac. To znamená, že aj vy si ho vychutnáte viac.

Potrebujú ju len ženy?
Ak máme ostať verní svojmu mužskému charakteru, jednoducho musíme vyvodiť z vedomostí o predohre nejaké výhody pre seba. A ono ich nie je málo. Žena, ktorej doprajete kvalitnú predohru, je oveľa žhavejšia, nadržanejšia a navyše aj fyzicky vlhkejšia. Svalstvo tam dole sa jej uvoľní a pripraví sa tak na váš príchod. V momente, kedy zacítite zrýchlený dych, prvé rosy potu na jej čele, či zdurený klitoris, vám môže byť jasné, že ste odviedli kvalitnú prácu a teraz vás čaká odmena.

Kvalitne pripravená žena, je totiž ako našponovaná struna, ktorá keď sa utrhne, jej sila je nezastaviteľná. Preto sa vám určite oplatí investovať čas do prípravy pred veľkým číslom. Muži však z predohry nečerpajú výhody len preto, že robí zo žien sexuálne mašiny. Vedci tvrdia, že predohra podnecuje intimitu, ktorá zase silno ovplyvňuje silu erekcie. Predohru oceňujú najmä starší muži, ktorí pre dosiahnutie skutočne pevnej erekcie potrebujú stále viac priamej stimulácie penisu, ktorej sa im počas predohry dostáva až až. Raz teda predohru skutočne oceníte aj my. Každý z nás.

Kedy stačí?
Ak ste ochotní akceptovať predohru ako nutnú súčasť sexuálneho aktu, určite sa pýtate, ako dlho trvá, kým sa žena pripraví na súlož svojho života, ktorú pre ňu zakaždým chystáte. Podľa jednej americkej štúdie je ideálna dĺžka predohry 17 minút, počas ktorých by sa mala žena dokonale pripraviť na sex. Ak vám však stačí 5-7 minút, netreba sa fixovať na výskumy. Robte to tak, ako to máte radi a ako to vyhovuje vám a vašej partnerke. Veríme, že sa dopracujete nie len k spoločnému orgazmu, ale aj erotickému kompromisu.

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Otestujte svoje fitness IQ!
Otestovalo sa 18134 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes