ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Čo si ženy nechajú rady hladkať?

25.7.2012 | Sex a Flirt

Techniky, ako sa s prstami vyblázniť medzi jej nohami, máte preštudované od A po Z a odskúšané toľkokrát, až vás bolia hánky. Presuňte sa k ďalším, páni. Vytiahnite prsty zo ženských nohavičiek a pohlaďte jej aj iné telesné zákutia. Niektoré dotykom priam rozžeravejú, iné je dobré dráždiť pre posilnenie ani nie tak erotického, ako skôr duševného puta. 

Senzuálna masáž hlavy
Predstavte si, že vaša dlaň je medúza. Kopírujte pohyby tohto zvieraťa vo frajerkiných vlasoch striedavým sťahovaním a rozťahovaním prstov, pričom nimi jemne zatláčajte do hlavy. Senzuálna masáž ju uvoľní a zbaví myšlienok na čokoľvek, čo sa netýka erotiky a sexu. Jednoduchá, lež efektívna predpríprava na neskoršie divošenie v spálni.

Varila myšička kašičku
Ďalším opomínaným miestom, ktorému ani zďaleka nevenujeme toľko času, koľko by sme mali, sú ženské dlane. Keď budete nabudúce vo dvojici len tak ležérne vylebedení na gauči s rozpozeraným filmom, vytiahnite na ňu tradičnú detskú hru Varila myšička kašičku... Slová si každý pamätá inak, stcačí pogoogliť, ak ste ich už zabudli.

Princíp je ten, že postupne prstami hladíte jej prsty, až ju nakoniec schuti vyšteklíte. Postupujte precítene a hlavne sa nikam neponáhľajte. Keď bude mať polovička náladu, hra vôbec nemusí skončiť pod pazuchou. Kam odtiaľ zablúdite s prstami, už nechávame na vašej improvizácii.

A od laškovania späť do erotického zahrievania. Nohy sú oblasť, ktorá je nebezpečne blízko intímnym zónam a ponúka mnoho spôsobov, ako sa tu prstami vyblázniť. Skúste masáž vnútorných stehien a po čase prejdite na hladkanie kolenných jamiek. Keď uvidíte (pozitívnu) spätnú väzbu, vráťte sa naspäť k stehnám, tentoraz však mierte vyššie. A vyššie. A ešte vyššie (bez toho, aby ste sa dotkli okolia klitorisu). Nikdy nepodceňujte budovanie sexuálneho napätia!

Od jamky do jamky
Na záver odporúčame vydať sa na krátky, ale vzrušujúci výlet od jednej jamky k druhej. Nebojte sa, trasa nie je náročná. Vlastne idete stále iba po rovinke jedným smerom, takže prsty iste nepoblúdia. Začnite v krčnej jamke – jemne ju hlaďte bruškom ukazováka, potom k nemu pridajte prostredník a týmito dvoma prstami odcupkajte dolu k pupku. Obe tieto štrbinky na ženskom torze majú tenkú kožu a zvlášť citlivo reagujú na dotyk. Ak máte doma éterické oleje, spojte hladkanie krčnej jamky s masážou. Toto miesto pulzuje a keď sem aplikujete akúkoľvek vôňu, aróma rýchlo rozkvitne ako ruža vo váze s čerstvou vodou. 

Autor: Kevin 

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes