ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Čo si o vás myslí partnerka, ak súložíte len na misionára?

8.5.2017 | Sex a Flirt

Za sex považujete, keď si žena ľahne, dá nohy od seba a vy zaujmete pozíciu nad ňou? Voľkáte si, užívate, dosahujete orgazmy a zaujíma vás vôbec, čo si o tom všetkom myslí vaša partnerka?

Menejcenný

Muž alfa samec. Možno ste už o ňom počuli. Ženy ho milujú a vy ním rozhodne nie ste. Teda ak sa milujete výlučne len v zmienenej polohe. Pretože alfa samci sú kreatívni, divokí, experimentujú a neváhajú si ženu podmaniť vírom sexuálnej energie. No a preto je pre nich misionár len začiatočnou a nie konečnou stanicou. Ak ste v pozícii ako doma a nehodláte nič meniť, tak nechceme strašiť, ale pozor, aby si vaša polovička nenašla nejakého alfasamca. Hoc aj len na čiastočnú úväzok, aby ju domiloval inak ako vy.

Žiadna kreativita
Nudný chlap? Pri tomto spojení sa strasie každá ženy. Vie totiž, čo to v praxi znamená. Nudné večery, nudný chlap, nudné dni a všetko to začína tak, že jej v sexe dávate stále to isté. Možno vás pochváli ako dobrého milenca, ak máte pozíciu zvládnutú na jednotku, ale rozhodne vás nebude mať za kreatívca, ak ostanete pri nej. A ženy milujú tvorivých.

Ste neskúsený
Môžete sa chváliť svojimi znalosťami, naštudovaním, či dokonca ženami, ktoré vám ľahli k nohám. Všetko sa ukáže, keď sa vyzlečiete a začnete súložiť. Jasné, s novou partnerkou je misionár povinná jazda, ako pochváliť sa novým autom na rodnej ulici. Lenže pozor. Ak sa to opakuje dennodenne, tak veľmi rýchlo žena príde na to, že vaše legendy sú len nafúknuté bubliny a v skutočnosti ste sexuálny začiatočník, žiadny majster.

Nebude s vami navždy
Nepríjemné zistenie, ale presne toto si myslí žena o mužovi, ktorého sexuálnou cestou je misionárska poloha. Áno, ľúbi vás, má rada, aj plánuje budúcnosť, ale niekde v hĺbke duše už cíti, že nebudete ten, s ktorým to takto bude chcieť do konca života. Máte dve možnosti, buď zmeniť taktiku, ale počkať, kým spozná niekoho, kto jej bude rovnako sympatický ako vy, ale v sexe to bude úplne iná liga. No a vy ostanete s dlhým nosom.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Vyznáte sa v metale?
Otestovalo sa 9893 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes