ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Čo povedať partnerke, aby vás pustila na pánsku jazdu?

10.4.2017 | Sex a Flirt

O pánskych jazdách kolujú medzi ženami hrôzostrašné historky. Majú pocit, že sa na nich przní, znásilňuje a vraždí každý vzťah. Preto je tak dôležité poznať pravidlá, ako tej vašej vysvetliť, že ide o celkom nevinnú a nepríťažlivú chlapskú zábavu. Alebo ju o tom aspoň dostatočne dobre presvedčiť.

Predstavte profil účastníkov

Žiadna žena vás nepustí do jamy levovej s chlapmi, ktorí sú známi sukničkári, chronickí neverníci a alkoholici, o ktorých už písali minimálne jedny miestne noviny. Preto je nutné vždy do partie zobrať pár slušných chlapov, ktorých sme na škole volali kazisveti zábavy. No práve ich morálny profil bude vašou priepustkou do sveta divokej jazdy. Samozrejme tých najväčších párty hurikánov zamlčíte. Ak sa aj dozvedia, že nakoniec boli na pánskej jazde aj oni, máte vždy možnosť povedať, že prišli neočakávane a vyhodiť ste ich už nemohli.

Hlavne neprezentuje obmedzenia
Nehovorte o tom, čo nebudete robiť. Teda neprezentujete, že vás ani nenapadne volať si striptérky, či ľahké ženy, piť až do rána, tancovať holý na terase. Pretože tým akurát žene nasadíte chrobáka do hlavy, že čo sa vlastne môže stať. Prezentujte pánsku jazdu ako stretnutie. Napríklad ako výlet poľovníkov po lese, milovníkov počítačových hier, ako gamerské sústredenie, alebo napríklad aj zraz chovateľov akváriových rybičiek. Ak poviete o nerestiach, ste stratený a zákaz bude absolútny, nech aj prisaháte, že vy budete slušný.

Prestúpte na vieru
Na toto sa treba pripraviť minimálne pár mesiacov pred výpravou. Ale ak už dnes viete, že to bude zábava so všetkým, čo k tomu patrí, vrátanie žien a hriešikov proti mravnosti, je najlepšou náplasťou na ženské oči prestup na vieru. Aspoň hraný. Staňte sa absolútnym vyznávačom náboženstva, ktoré odporúča piť len obozretne, alebo vôbec, na ženu sa pozrieť len oblečenú a niečo také ako smilniť neprichádza do úvahy, lebo boh vás vidí. Na výber máte prakticky akúkoľvek vieru, každá hovorí o totožných zákazoch toho najlepšieho v chlapskom živote.

Zoberte ju na ochutnávku
Vyberte si jednu prezentačnú pánsku jazdu, ktorú napríklad s chalanmi zorganizujete ako divadielko pre všetky ženy. Snažte sa ju unudiť pozeraním futbalu, alebo biliardu, rečami o športe, kartami a zápasmi v prdení. Ukážete jej, že takto nejako vyzerajú párty. Teda tie „akože pre ženy" a na tie ostatné, na tie skutočné, sa už pýtať nebude...

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Fakty o Chuckovi Norrisovi.
Otestovalo sa 4188 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes