ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Čo neviete o ženskom ohanbí?

24.6.2013 | Zdravie

Dostať sa pod ženské nohavičky je cieľom každého chlapa od počiatku puberty až po smrť. Ako skúsení milovníci iste viete, že sa pod nimi môže skrývať niekoľko pomerne nevšedných prekvapení. Nenechajte sa zaskočiť a pripravte sa na všetky možnosti. Ženské lono totiž ukrýva viac ako pár tajomstiev.

Je citlivé
Väčšina pánov sa pri láskaní vrhne rovno na pohlavné ústrojenstvo, pričom stimuláciu ohanbia úplne ignorujú. Oblasť v okolí pohlavných orgánov je však pomerne silnou erotogénnou zónou, ktorú je škoda nevyužiť. Kožná vyvýšenina, alebo venušin pahorok, ako sa nazýva, je priestor, kde treba erotickú stimuláciu zahájiť. Odtiaľ je to už len kúsok k pyskom ohanbia, ale aj klitorisu.

Stimulácia klitorisu je pre väčšinu žien to pravé orechové. K orgazmu sa väčšina z nich dopracuje oveľa jednoduchšie vonkajším dráždením, ako sexuálnym stykom. Zrejme ja preto vnímajú predohru ako dôležitú súčasť milovania, pretože im prináša často krát oveľa intenzívnejší pôžitok, ako sex samotný. Klitoris je ľudský orgán s najväčším počtom nervových zakončení. Môže ich mať až 8000, čo je viac, ako má priemerný mužský penis. Je však na vás, ako bude celý priebeh milovania vyzerať. Vykašlite sa na zabehnuté koľaje a preskúmajte ženské lono poriadne zvonka. Neoľutujete.

Oholené, či upravené?
Fanúšikovia prírodného ochlpenia v tomto smere majú jasno, no faktom je, že aspoň nejaký náznak ochlpenia v tejto oblasti môže priniesť viac sexuálneho pôžitku. Ak viete, ako na to. Niektoré dvojice si úpravu intímneho ochlpenia vychutnávajú práve v rámci predohry a tento rituál si pochvaľujú. Iní zase vnímajú hladké ohanbie ako erotickejšie a viac sexi. Potvrdzuje to aj štúdia Amerických vedcov, ktorí zistili prepojenie medzi holením a zvýšeným záujmom o sex.

Okrem toho štúdia dáva oholené ohanbie do súvislosti so zvýšeným záujmom mužov o hranie sa v rámci predohry, ale aj o zvýšenú tendenciu k príležitostnému sexu u žien. Zdá sa, že oholené ženy majú viac sebavedomia a viac chuti k milostným dobrodružstvám.

Strieka
Mokrý orgazmus nie je výsadou mužov. Niektoré dámy môže ženská ejakulácia prekvapiť nečakane. Ak natrafia na správneho milenca, ktorý pozná dobré triky, môžu prežiť naozaj nevšedný zážitok s prúdom ženského ejakulátu. Podľa sexuológov s mokrým orgazmom súvisí práve stimulácia bodu G, ktorá je tajomstvom úspechu mokrej misie. Dvojitý útok na bod G a klitoris zároveň je však práve tým trikom, ktorý môže priniesť aj takúto nečakane vlhkú skúsenosť.

Všetky veľkosti a tvary
Ženským lonom sa zaoberá množstvo vedcov aj umelcov doslova profesionálne. Aj keď nepatríte medzi nich, iste viete, že môže mať rôzne tvary, veľkosti a celkovo vizuál sa môže pomerne líšiť. Spoločné majú však niektoré náležitosti a zákonitosti, ktoré by si mal každý muž vo vlastnom záujme osvojiť. Skautské heslo znie – byť vždy pripravený a to by ste mali aplikovať aj v rámci svojho sexuálneho života. Vedieť uspokojiť ženské libido totiž nie je samozrejmosť.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáte sa v gangsterkách?
Otestovalo sa 9886 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes