ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Čo chlap nesmie NIKDY povedať nahej žene

9.6.2017 | Sex a Flirt

Keď je žena pred vami nahá, neodhaľuje pred vami iba svoje telo, ale aj celé svoje vnútro a je vtedy extrémne zraniteľná. Preto by ste si mali dávať veľký pozor, čo vypustíte z úst. Nasledujúce vety by ste nemali pred nahou ženou v posteli v posteli nikdy vysloviť, teda ak ide o vašu partnerku alebo o ženu, s ktorou chcete v tej posteli ešte aspoň pár krát skončiť.

„Zajtra ma čaká dôležité jednanie...“

Keď sa venujete intímnym aktivitám, úplne všetky problémy idú bokom. Pred, počas a aj po sa venujte iba jeden druhému a nemiešajte do toho prácu, ani iné starosti. Ak vytiahnete akékoľvek problémy na vašu vzrušenú a nahú partnerku, ktorá sa vám práve celá oddala, tak má právo byť urazená a dotknutá.

„Ty si sa neoholila?“
Dôvody, prečo sa žena neoholí, je veľa. Možno má podráždenú pokožku, možno sa nestíhala holiť, možno sa jej nechcelo alebo iba chcela zmenu. Aj keď ju máte najradšej nahladko, nie je vôbec nič zlé na tom, keď si vaša partnerka nechá narásť chĺpky, je to predsa prirodzené. Nerobte z toho vedu a vezmite to z inej stránky – máte v posteli trošku inú ženu. V prípade, že by ste si priali, aby vaša partnerka spravovala svoje ochlpenie inak, naznačte jej to pri inej príležitosti, než v posteli.

Top 100 miest, kde sa najlepšie sexuje: Na ktorej pozícii sa ocitla Bratislava?

„Čo robievaš vo fitku?“
Možno vaša partnerka nemá dokonalú postavu, ale vy ju za to nesmiete kritizovať ani na to narážať a už dupľom nie, keď je nahá. Ženy sú veľmi citlivé na svoje telo a snažia sa vyzerať čo najlepšie. Ak chcete, aby na svojej postave zapracovala, skúste jej to naznačiť iba veľmi mierne a keď nebudete v intímnej chvíli.

„Dnes nie“
Vzrušená a nahá partnerka v posteli sa neodmieta. Nikdy. Pokiaľ práve neumierate, nehovorte vašej partnerke nie len tak, pre nič za nič. Mnoho mužov iba sníva o partnerke, ktorá má veľkú a častú chuť na sex. Takže aj takú máte, vážte si ju a nebuďte lenivý, doprajte jej potešenie vždy, keď ho chce.

„Čo to robíš?“
Keď sa vaša partnerka snaží o nejakú novú polohu alebo pohyb, ale na vás to neúčinkuje, tak jej to nehovorte na rovinu, lebo príde o chuť snažiť sa. Skúste ju radšej jemne nasmerovať rukami, prípadne mierne zmeňte uhol, alebo jej navrhnite, ako by ste to robili radšej. Ale nikdy ju nekritizujte a nemajte poznámky, ktoré by sa jej mohli dotknúť.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Otestujte si svoje erotické IQ
Otestovalo sa 31077 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes