ATLAS.SK: Streda, 23.8.2017
meniny má Filip
   

Chcete ju sledovať pri SEXE S INÝM?

24.11.2011 | Sex a Flirt

Žiarlivosť je prirodzená vec, no čo ak s ňou nemáte žiadny problém? Čo ak ste natoľko nad vecou, že sa vám celkom pozdáva predstava, že sa vaša partnerka oddáva vášni s cudzím chlapom? A čo ak sa tomu celému chcete prizerať? Trojka to nie je, ani nevera. Ide o zábavku, ktorá sa odohráva za zatvorenými dverami a málokto sa k nej verejne prizná, nech už v nej hrá ktorúkoľvek úlohu. Páči sa vám tento scenár?

Je to normálne?
Človek je vynaliezavý tvor a pokiaľ ide o zábavu, každému sa občas stane, že zájde za hranicu. Tú máme však každý inde a tak medzi nami chodia ľudia, ktorí sa zúčastňujú na swingers akciách, alebo nosia kovové sponky na bradavkách. To, že o nich nevieme, neznamená, že tu nie sú. Trojka s dvoma ženami je vcelku bežný, spoločensky akceptovateľný mužský sen. Kto by však nahlas pred kamarátmi priznal, že ho vzrušuje sa pozerať na ženu v posteli s iným chlapom.

A predsa ide v princípe o to isté. Erotika nemusí byť nuda. Tak, ako v jedle, aj tu si každý svoje aktivity okorení tým, čo mu chutí a vyhovuje. Je rozdiel, či jej dáte k nočnému stolíku robertka, alebo Roberta? Je v tom rozdiel, no pokiaľ s tým nemáte problém a radi sa prizeráte, ide v princípe o to isté. Ste dospelí ľudia, a ak vám to vyhovuje, nemusíte si spytovať svedomie.

Trojka? Nevera? Ani jedno
Zaujíma vás, ako prebieha takáto nevšedná situácia? Nie je to ako v porne, keď chlapík prichytí ženu v posteli s milencom a prizerá sa. V reálnom živote je väčšinou všetko dohodnuté dopredu. Pár si vyberie tretieho človeka, ktorý je oboznámený so situáciou o ochotný zapojiť sa. Väčšinou musí fungovať medzi párom a tretím človekom dôvera, ale aj určitá hranica, odstup.

Po vzájomnej dohode sa väčšinou pristúpi k aktu. Všetko je pokiaľ možno čo najpokojnejšie a najopatrnejšie. Dopredu si treba určiť, kde sa končí zábava, a čo je priveľa. Ideálne je, dohodnúť si signál, ktorý hru ukončí. Páni, ktorí zveria svoju manželku inému chlapovi sú väčšinou iniciátormi, no žena s tým musí byť rovnako stotožnená. Keď zafungujú medzi párom a jedincom sympatie a celý zážitok sa podarí presne podľa predstáv, môže tu vzniknúť priateľské puto. Dôležité je fungovať na princípe dobrovoľnosti a vzájomnej dohody.

Prečo je to vzrušujúce?
Pri tejto príležitosti sme zorganizovali v okolí malý prieskum. Zisťovali sme, čo by sa mohlo zdať mužom vzrušujúce na predstave, že a ich partnerke venuje niekto cudzí. Prekvapili nás niektoré dosť otvorené odpovede. „Myslím si, že väčšinou sú chlapi majetníci a žiarliví, no tí, ktorí takéto niečo dovolia majú asi hranicu inde. Môže ich na tom vzrušovať predstava niečoho zakázaného a zvrhlého“, uvažuje Milan (27).

„Podľa mňa ide o to isté, ako keď sa chlapovi páči, keď sa jeho baba bozkáva s inou. Myslím, že väčšina chlapov to vníma z diaľky, ako nejakú fantáziu, alebo porno film, v ktorom účinkuje ich frajerka. Chlapa si asi veľmi nevšímajú, jedine, že by boli bisexuálni, no to by sa asi skôr pridali, než len sledovali“, uvažuje Peťo (31). „Zažil som niečo podobné s kamarátom. Ocitli sme sa sami na izbe, popíjali sme, viedli rôzne debaty na šteklivé témy a vtedy sa to stalo. Bol to môj nápad, páčilo sa mi, ako sa bozkávajú a dotýkajú. No tam sa to aj skončilo. Odvtedy sa však tejto myšlienke nebránim, možno sa aj podarí niekedy ju zrealizovať“, spomína kamarát, ktorý si neželá byť menovaný.

Mnohí z vás sa pri čítaní tohto článku iste zamysleli nad vlastnou otvorenosťou k podobným aktivitám. Na si asi netrúfne každý, čo je úplne v poriadku. Ak to však niekomu vyhovuje, nemáme nič proti. 

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Otestujte svoje fitness IQ!
Otestovalo sa 18136 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čo je na svete najspravodlivejšie rozdelené? Rozum. Každý si myslí, že ho má dosť.

 
Virtuálny barOrange Summer Orange Summer
  • 3 cl jahodovej šťavy
  • 1 lyžička cukru
  • 5 cl pomarančovej šťavy
  • 3 cl citrónovej vodky
  • jahoda
  • kúsok pomaranča
 
Hra na dnes