ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Análne dobrodružstvá: Majú to ženy rady?

2.8.2012 | Sex a Flirt

Napriek tomu, že nie je pre každého, análny sex prežíva obrovský boom. Všade o ňom čítate, radi o ňom diskutujete medzi priateľmi a mnohí z vás sa do neho aj radi púšťajú. Na to však potrebujete rovnako otvorenú a dobrodružnú partnerku. Zhruba asi tušíte, aké sú mužské preferencie tejto praktiky, ale viete, ako sa k nej stavajú ženy? My áno.

Nechcela som, ale...
V bohatej typológii ženských pováh a charakteristických čŕt nájdete typy, ktoré k análnemu sexu nemajú jednoznačný postoj. Alebo ho aspoň nemali do momentu, kým prišlo na lámanie chleba. „Nechcela som o tom ani počuť. No raz sme sa bláznili a v tom momente sa ma zmocnila túžba skúsiť, čo to dá. Bolo to iné, nie zlé,“ prezradila mi kamarátka tichým hláskom pri rannej káve. Predsudky opadli v momente, kedy sa objavili prvé príjemné pocity. To však nie je nutne pravidlom.

„Dlho som sa tomu bránila, prišlo mi to neprirodzené, nepekné a skrátka som to nechcela. Nechala som sa ale v slabej chvíli ukecať a skúsili sme to. Nebolo to také zlé, ako som čakala, ale ani také dobré. Myslím, že sa do toho nepustím znova. Na čo...,“ končí svoju úvahu o praktike ďalšia kamarátka, ktorú análny sex nijako výrazne neohúril ani pozitívne, ani negatívne.

Áno, môžem!
Ak máte tajnú vášeň pre zakázané veci, iste vás poteší zistenie, že existujú ženy, ktoré si análny sex doslova vychutnávajú. Má pre ne zvláštne čaro, nakoľko pri ňom dochádza k stimulácii iných nervových zakončení a masáži steny vagíny. Existuje dokonca aj niekoľko prípadov, kedy sa ženy v tejto pozícii dopracujú k orgazmu. „Mám to rada, je to iné, príjemné a ak sa dodržiavajú všetky zásady, nevidím v tom problém. Je to skôr ale taká náladovka, nie vždy sa dá aplikovať,“ myslí si dáma na internetovom fóre pre sexuálne praktiky.

Ženy, ktoré anál milujú, si v ňom z nejakých príčin našli viaceré pozitívna. Každá je iná a každej aj vyhovuje niečo iné v posteli, no väčšina z tých, ktoré sa tejto praktike oddávajú tvrdí, že im prináša pôžitok a nerobia to pre svojich partnerov. Tak to má byť. Ak teda nemáte partnerku, ktorá by podobné dobrodružstvá prežívala s nadšením ako vy, nepresviedčajte ju.

Ani za svet...alebo?
Ani odmietanie análu nie je takým silným argumentom proti. Mnohé dámy priznávajú, že im je stimulácia konečníka pri milovaní príjemná, no do samotného aktu by sa nikdy pustiť nechceli. „Nie, dnu by som ho nepustila. Keď ma dráždi z vonka, je to však mimoriadne príjemná záležitosť, ktorú babám odporúčam, no to je z mojej strany definitívne všetko, čoho sa dočká,“ vysvetľuje svoje preferencie kamarátka, ktorá aj chlapom odporúča sa tejto oblasti pri predohre, či milovaní nevyhýbať.

Vždy však treba pamätať na to, že veci, ktoré sa v posteli odohrávajú, majú byť príjemné obom.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Aké pevné sú vaše nervy?
Otestovalo sa 25207 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes