ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Aký typ úchyláka ste?

26.7.2012 | Sex a Flirt

Máte radi čipku, sexi bielizeň, či vás rajcuje telesné ochlpenie? Sexuológovia tvrdia, že každý by mal mať nejakú úchylku, ktorá jeho sexuálny život okorení a dodá mu sem-tam špeciálnu príchuť. Ak ste doteraz neobjavili tú svoju, alebo ste z nejakého dôvodu v posteli skôr zdržanliví, môžete sa inšpirovať práve tu a teraz. Spoznávanie nových chutí totiž k erotike patrí. Aký typ úchylky vám vyhovuje najviac?

Vizuálny
Máte radi pekné veci? Zmysel pre estetiku či dizajn sa u mnohých prenáša z bežného života aj do postele. Sem patria všetci milovníci bielizne akéhokoľvek druhu. Vizuálny typ sa prejavuje silnou reakciou na podnety, ktoré nemusí nutne mať blízko, ani na dosah. Potrpí si však na kostýmčeky, kulisy a tak trochu divadielko, ako sa patrí. K tomu samozrejme rátame aj šou, ktorú od partnerky očakáva. V rámci predohry sa takýto typ dokonale navnadí pri sexi striptíze, či ukážke onanie v podaní partnerky. Vyskúšajte si úlohu diváka. Ak máte lístky na tú správnu šou, stojí to za to.

Invenčný
Skúmaniu ženského tela sa väčšina z nás venuje už od rannej puberty. Začínali sme s otcovými časopismi, kde sme holé baby prezerali z každého uhla a mnohým mužov zvedavá povaha ostala dodnes. A tak si ich partnerky môžu v posteli vychutnať ich neustále nové nápady a objavy. Invenčný milenec sa neuspokojí s klasikou a vždy sa snaží nájsť nový spôsob, ako uspokojiť svoje chúťky, ale aj partnerkine libido. Nebojí sa používať hračky, nebojí sa experimentov a neváha sa pustiť do akéhokoľvek bláznovstva. Často krát jeho fantáziu musí krotiť práve partnerka, ktorá je v takomto zväzku tou, ktorá určuje hranice. Invenčný úchylák ich neuznáva.

Fetišista
Miluje vône, telesné tekutiny, či topánky. Milenec fetišista má väčšinou jasne vymedzenú oblasť záujmu a tú rád a často v rámci sexuálnych hier rozvíja. Ženské telo vníma väčšinou inak, ako bežný chlap. Miluje napríklad vôňu potu, vníma esenciu ženského lona oveľa intenzívnejšie, rovnako, ako telesné tekutiny, ktoré sa počas sexu uvoľňujú. Býva skôr živočíšnejší typ a miluje divoký nespútaný sex. Nepotrpí si na sprchovanie pred milovaním, ani na prípravu. Keď má chuť, skočí na vec.

Podivný
Ak sa pohybujete v hraniciach zákona a dobrovoľnosti, užívajte si podľa svojho gusta. Len sa verejne o svojich praktikách veľmi nevybavujte. Ľudia zvyknú reagovať zhrozene, keď sa niekto verejne prizná, že má rád, keď ho partnerka pridusí pozadím, či riadne vyfacká remeňom po holej. Každý nech si robí za dverami spálne, čo uzná za vhodné, no niektoré veci na verejnosť nepatria ani verbálnym podaním. Niektorí muži objavili dokonalý pôžitok v bolesti a tak sa stal výprask súčasťou ich erotického života. Iní zase radi drsne zaobchádzajú s partnerkou, ktorá miluje submisívnu polohu. Obe tieto úlohy majú do istej miery svoje čaro. Tú si však už určíte sami.

Dobrodružný
Odvážny milenec sa s nadšením púšťa do dobrodružstiev nie len ako sprievodca, ale aj ako hlavný aktér. To znamená, že sa nebráni, ale doslova miluje, ak sám môže okúsiť nové veci na vlastnej koži. Mnohí páni si počas milovania s nadšením požičiavajú dámskeho robertka a dráždia si nervové zakončenia v oblasti, do ktorej si pustí chlap len málokoho. Dobrodružný milenec nemá predsudky a zábrany a rád experimentuje nie len s hračkami, ale aj ďalšími ľuďmi, akéhokoľvek pohlavia. Má bisexuálne sklony, no nerieši ich, len si užíva prítomnosť tela v posteli, nech už je akéhokoľvek pohlavia.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes