ATLAS.SK: Streda, 23.8.2017
meniny má Filip
   

Ako spoznáte, že ste dobrý milenec?

27.1.2012 | Sex a Flirt

Mávate niekedy pocit, že jej úsmev po súloži je falošný? Alebo sa vám zdá, že prežíva orgazmus príliš intenzívne? Predstiera, alebo si to vždy tak užíva? Aj toho najsebavedomejšieho chlapa v kútiku duše trápia podobné otázky. Ste dobrý milenec? To zistíte sami, len treba sledovať tieto indície.

Pred sexom
Spýtajte sa sami seba, ako často ste iniciátorom sexu vy, a ako často ona. Vezmite pri tom do úvahy aj fakt, že ženy si sex priamo nepýtajú, robia to v náznakoch, preto analyzujte aj tie. Ste to vy, kto ju presvedčí k súloži, alebo sa poddá vždy ochotne a rada? Ak ste skutočne dobrým milencom, partnerka vašu iniciatívu rada prevezme do vlastných rúk a užije si nie len sex a predohru, ale aj úvodné zvádzanie a hranie sa.

Kvalitnému sexu predchádza minimálne rovnako dobrá a dlhá predohra. Ženy ju milujú a preto vám môže byť podozrivé, že je práve ona tou, ktorá ju ukončí. Môže to znamenať, že je buď vzrušená tak, že vás chce mať okamžite v sebe, alebo zo seba. Iná možnosť nie je.

Nenechajte sa zmiasť, ak v tomto teste neobstála. Znížená chuť k milovaniu nemusí znamenať, že ste v posteli na nič, môže mať rôzne príčiny. Preto sa nevzdávajte a sledujte jej správanie sa aj počas milovania.

Počas sexu
Je to jednoduché – ak to robíte správne, bude sa zvíjať, vzdychať, možno kričať rozkošou, ak nie, bude jednoducho čakať, kým bude po tom. Ženy orgazmus často fejkujú, no máloktorá je taká dobrá herečka. Darí sa im to aj preto, že niektorým mužom je úplne jedno, ako sa ich partnerka cíti a či sa jej dostáva to, čo potrebuje. Ak vás naozaj zaujíma, či ju ako milenec dokážete uspokojiť, spozorujete to v reči jej tela, v očiach, ale aj vo vagíne.

Naozaj vzrušená vagína je totiž uvoľnenejšia, vlhkejšia, horúcejšia, je to tak. Ak sa pri sexe s vami zapotí, je to pre vás dobré znamenie. Ak len pod vami leží, robíte niečo zle. Aj tu môžete vidieť, ako veľmi je ponorená do sveta rozkoše spolu s vami, keď vám namiesto vášnivých slov do ucha šepká, aby ste dávali pozor na návliečky, alebo jej vlasy.

Po sexe
Aj jej stratégia po súloži môže odzrkadliť vaše kvality. Túli sa k vám nahá a horúca, alebo sa okamžite oblečie, vyciká a zhasne svetlo? Sex sa u žien spája s intimitou, či už pre, alebo po ňom. Ak sa k vám po milovaní nemá a správa sa chladne, zrejme ste jej nedali to, po čom jej srdce (alebo iný orgán) piští. Od naozaj dobrého milenca sa len tak baba neodlepí, neraz si dokonca priam vypýta slastné pokračovanie.

Ak si pokračovanie pýta aj od vás, môžete byť pokojní. V opačnom prípade, ak všetky náznaky ukážu že s vami až tak pokojná nie je, zachovajte sa ako chlap a na rovinu sa jej spýtajte, v čom je problém. Ak ju ľúbite, spoločne dokážete vyriešiť problémy v posteli, ako akékoľvek iné starosti. Stačí len chcieť.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čo je na svete najspravodlivejšie rozdelené? Rozum. Každý si myslí, že ho má dosť.

 
Virtuálny barOrange Summer Orange Summer
  • 3 cl jahodovej šťavy
  • 1 lyžička cukru
  • 5 cl pomarančovej šťavy
  • 3 cl citrónovej vodky
  • jahoda
  • kúsok pomaranča
 
Hra na dnes