ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Ako sa stať VÝKONNEJŠÍM milencom?

23.7.2012 | Sex a Flirt

Máte pocit, že vás sex už nebaví ako kedysi? Ak túžite nájsť stratenú iskru, zatnite zuby a pristúpte k tejto aktivite zodpovedne. Každý z nás občas stratí nadšenie pre veci, ktoré inokedy zbožňuje, no základ je, nenechať sa znechutiť a zamakať na sebe. Aj vy sa môžete stať lepším milencom. Ako?

Hormóny
Nepodlieha im len ženská nálada a cyklus, ale pôsobia vo veľkom aj na nás. Najmä ten rozhodujúci, ktorý určuje našu mužnosť. Testosterón je dôležitým prvkom vo vašom sexuálnom živote a ak ho máte málo, odrazí sa to aj v posteli. A nie len to. Vaša znížená hladina testosterónu na ženy pôsobí doslova asexuálne, aj keď sa vám môže zdať absurdné, aby to bolo vidieť.

Nedávna štúdia dokázala, že ženy si na flirt vyberajú pánov s vyššou hladinou mužského hormónu. Vaša charizma teda podlieha aj chemickému zloženiu vášho organizmu. Ak sa teda hovorí, že niekomu „chýba chémia“, asi na tom niečo bude. Zvýšiť hladinu testosterónu je teda vo vašom záujme nie len preto, že ho potrebujete na budovanie svalovej hmoty.

Spoznávajte ženy
Teoreticky. Netvrdíme, že máte behať z postele do postele, no určite sa zaujímajte o ich sexuálne potreby viac, ako doteraz. Pokojne im potajomky študujte časopisy, no najideálnejšou cestou k poznaniu jej libida, je jednoducho sa o ňom porozprávať. Máloktorý muž je práve dialógový typ, no téma sexu váš vzťah nie len upevní, ale aj zlepší.

Naučte sa ťahy, ktoré jej robia dobre. S počiatku sledujte jej reakcie a neváhajte sa spýtať ani počas milovania. Nič na tom nie je. Naopak, ženy to ocenia. Rozprávajte sa s ňou o tom, ako si to robí sama, prípadne jej navrhnite, aby vám to ukázala. Je to nie len sexi, ale aj mimoriadne náučné. Navyše si tak môžete vybudovať príjemný zvyk, ktorý neskôr aplikujete v rámci erotických hier. Sledovať sa vzájomne pri masturbácii ej totiž, milí páni, mega!

Trénujte
Domnievate sa, že jediným problémom v posteli ste vy a vaša chabá výdrž? Nestrácajte čas vešaním hlavy nad pohárikom a vezmite veci do vlastných rúk. Doslova. Výdrž treba trénovať a ideálne je, keď sa do toho pustíte najprv sami. Masturbácia je každému mužovi príjemná, no nezabúdajte, že cieľom tej vašej je dosiahnuť silnejšiu výdrž a sebaovládanie. AK začnete sami vnímať rozdiel a naučíte sa ovládať ejakuláciu lepšie, môžete to skúsiť v praxi. AJ drobné zlepšenie sa u nej stretne s mimoriadne pozitívnymi ohlasmi. Uvidíte.

Odopierajte si
S masturbáciou súvisí aj ďalší, pomerne častý fenomén. Páni sa jej oddávajú aj popri sexuálnemu životu vo vzťahu, čo je síce v poriadku, no nič netreba preháňať. Ak vedľa vás spí vaša sexi polovička a vy si to radšej urobíte za 3 minúty v sprche, niečo nebude v poriadku. Ak sa s ňou milujete, milujte sa oddane, vášnivo, celým telom aj dušou. Neflákajte to. Určite si priority, ktorými by mala byť kvalita, prevyšujúca kvantitu orgazmov. Sami neskôr uvidíte, že je to tak omnoho lepšie.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes