ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Ako privítať ženu, aby išla rovno do postele?

18.3.2017 | Sex a Flirt

V princípe nezáleží na tom, či spolu bývate v byte, prišla vás pozrieť na intrák, alebo do detskej izby. Len čo otvoríte dvere, chcete, aby dala nohy od seba, no ona však robí okolky a chodí okolo horúcej kaše. Vieme, ako ju odzbrojiť.

Ukáže telo, ak máte čo ukázať

Toto pravidlo nie je pre každého. Kto však trénuje brucho trikrát do týždňa, spokojne ho môže použiť. S prichádzajúcimi teplejšími dňami naberá nahota na význame. Privítajte babu v sexi trenírkach, alebo aj v nohaviciach, hlavne nech vidí vypracované ruky, hruď a brucho. Aj ženy sú telesne založené. Dobre viete, čo s nimi robia striptéri na dámskych jazdách. Pekné telo roztancuje nohy každej, nech ich drží akokoľvek dobre.

Jarný sex: na toto sa musíte pripraviť

Perfektná vôňa
Musíte voňať. Ale pozor. Nie ako drogéria, aby bolo nutné v izbe vetrať a rozhodne zabudnite, že si treba pod pazuchy vystriekať pol dezodorantu. Ani náhodou. Jemný závan drahej pánskej vône je pre baby otváračom na ich nohy. Mimochodom, intenzívna citrusová aróma, santalové drevo, ambra, vôňa kože, to všetko sú čuchové odtiene, ktoré fungujú na baby prakticky univerzálne. Bez ohľadu na to, aký typ muža preferujú.

Nedajte jej šancu
Mnoho chlapov spraví chybu, že len čo dáma vstúpi do dverí, tak jej dajú priestor začať vedenie. To nechajte tým, čo sa chcú hodiny rozprávať. Ak chcete sex, od prvého okamihu sa jej prilepte na pery. Vášnivé bozky, bozky po tele, vyberte jej prsia spod trička a poláskajte bradavky. Žene tak nedáte inú šancu, ako byť okamžite vzrušená, ani ju nenapadne, že sa treba najprv rozprávať.

Zatancujte si
Nie je to síce pre chlapa najlepší úvod, ale ženu tým dokonale roztopíte. Ony tanec milujú. Privítajte ju do atmosféry jej obľúbenej muziky a chyťte okolo pása. Telo na telo je najlepší úvod, aby ste po pár krokoch mohli začať s vyzliekaním.

Grilujte ju celý deň
Nie je nič lepšie, ak už otvoríte žene, ktorá je sama od seba nadržaná. Dnes je predpríprava ľahšia ako kedykoľvek pred tým. Posielajte jej SMS, ako po nej túžite. Šteklite ju fotkami. Vymieňajte si túžby a keď sa ocitnete v náručí, nebude mať inú túžbu, ako sa na vás.

Autor: Marcos
Foto: Shutetrstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Čo všetko vieš o Slovensku?
Otestovalo sa 8956 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes