ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Ako povedať frajerke, že vás nevie spraviť

29.7.2012 | Sex a Flirt

Doteraz ste si mysleli, že sex je tá najprirodzenejšia a najľahšia vec na svete. Potom ste spoznali ju. Krásnu, príťažlivú, nadržanú a súcu do postele, a predsa katastrofálnu milenku!

Že aspoň v živote naďabíte na posteľné drievko, je vysoko pravdepodobné. Preto iste neuškodí pripraviť sa naň už vopred a osvojiť si stratégiu, ako z onoho drievka okresať sexuálnu mašinu.

Kde je problém?
Žena sa nestáva hroznou milenkou len tak. Niekde musí byť problém. Neskúsenosť je prvou príčinou. Ak máte na posteli (podstatne) viac zárezov ako ona, pripravte sa, že jej hanblivosť bude, aspoň spočiatku, prekážkou pri sexe. Nebude sa vedieť uvoľniť, a to znamená, že gro roboty ostane na vás. Otrava, vieme.

Ešte horšie je, keď si nechá polovička v dobrej viere poradiť „finty“ od kamarátky, či nedajbože okopíruje postupy, vyčítané v ženských plátkoch. Rady a návody nie sú z princípu zlé, lenže sú žalostne univerzálne, a je možné, že práve vám ten-ktorý erotický trik nesadne.

Problém môže byť aj v tom, že frajerka sa už nesnaží ako kedysi, pretože rezignovala na vaše obšťastňovanie. Prestala k vám cítiť, čo cítila kedysi, a sex sa stal už iba povinnou jazdou. Nechceme vás strašiť. Verme, že k tejto možnosti nedôjde, ale vedieť by ste o nej mali.

Ako je povedať o probléme?
Sex je oblasť, o ktorej sa nedá hovoriť smrteľne vážne, iba čo tým zvýšite napätie v spálni. Nech vám ani nenapadne navážať sa do jej mileneckých kvalít priamo. Radšej sa snažte nenápadne viesť priebeh vašich intímnych sessions. Buďte tým, kto iniciuje nové techniky, polohy, kto prinesie nové hračky do postele.

Keď vám nevyhovuje, ako vás priateľka chytá, prípadne máte výhrady k príliš veľkému tlaku, aký vyvíja na vaše prirodzenie, neošívajte sa a jednoducho jej dajte najavo nespokojnosť! Netreba slovami, stačia vzdychy a pazvuky. Navigujte jej ruky iným smerom. Keď to nepôjde úplne hladko, tak ráznejšie.

Hovorte nahlas o svojich sexuálnych fantáziách. Na takýto rozhovor je najlepšie vyhradiť si čas tesne po sexe, kedy sú ženy prítulné a priadli by spokojnosťou. Premôžte spánok, na ktorý vás teraz iste berie, a vyložte jej, čo všetko by ste s ňou v budúcnosti chceli v rámci vašich erotických tripov absolvovať.

Napokon ešte ostáva stará dobrá hra Niečo za niečo. Vy jej splníte tajné erotické prianie, ona splní to vaše. Bola by škoda, keby ste spolu zdieľali jednu posteľ, ale nezdieľali vzájomné predstavy o ideálnom sexe, nemyslíte?

Autor: Kevin

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Fakty o Chuckovi Norrisovi.
Otestovalo sa 4190 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes