ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Ako mať väčší penis aspoň na pohľad?

4.6.2017 | Sex a Flirt

Leto prináša mnoho chlapských výziev a jednou z nich je zabezpečiť, aby váš penis nevyzeral ako cencúľ na jar. Toto však nebude článok o žiadnych škripcoch, či nebodaj pseudoliekoch na nárast penisu, ktoré fungujú spoľahlivo len ako vysávač peňaženky. Tu vám poskytneme skutočne chlapské rady, ktoré zaberajú a sú zadarmo!

Penis smerom nadol

Ako nosíte svoj penis uložený v nohaviciach, tak bude pôsobiť. Najmä ak ste si vyšli na pláž v plavkách. Takže základný princíp, ako opticky nadhodnotíte svoje prirodzenie, je umiestnenie smerom nadol. Rozhodne si nevyberajte polohy uloženia v slipových plavkách smerom hore. Tak sa totiž objem rozloží a bude vyzerať podstatne menší. Naopak, ak bude dole, budú okolo vás lietať obdivné pohľady.

Depilujte sa
Toto pomôže veľmi. Nie však pod plavkami, ale keď príde na prvé odhalenie letnej lásky. Dáte dole trenírky a vtedy bude váš penis potrebovať spraviť dobrý dojem. Pretože ako v bežnom živote, tak aj po stiahnutí nohavíc platí, že prvý dojem sa nedá spraviť na druhý raz.

Je váš penis v poriadku? Spravte si servisnú prehliadku

Preto je dôležité mať chĺpky preč. Opticky bude partnerka vidieť medzi vašimi nohami až o dva centimetre väčší nástroj, akoby ste mali pri zarastení. Obzvlášť to platí pre mužov, ktorí dostali menšiu nádielku. Aby sa nestalo, že ochlpenie prerastie prirodzenie. To už nie je ani na zlý dojem, ale rovno na tribúnu hanby. Preto na leto chlpy preč.

Jemne napomôžte erekcii
Niečo také ako vypchávky prirodzene v lete pri bazéne odporúčať nemôžeme. Nebodaj na nudapláži. A práve tu musíte bodovať, aby ste nevyzerali medzi ostatnými chlapmi podpriemerne. Ak už ste vydepilovaní, je dôležite jemne si navodiť stav príchodu erekcie. Poznáte o čom hovoríme. Viete, ako vyzerá váš penis, keď vhupne do studenej vody a keď si naladíte obľúbené porno.

Lenže pozor. Treba v tom cvik, aby vám medzi ľuďmi nevyskočil úd pevný ako skala. Stačí jemná a nenápadná vizuálna stimulácia na peknej žene. Veľmi spoľahlivo pôsobí aj masáž hrádze a prostaty. To zvládnete aj pri ľahu na chrbte a vcelku nenápadne. Váš penis sa jemne nafúkne a nebude pôsobiť na vašom tele ako bodkočiarka, ale ako solídny orgán.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestovalo sa 18026 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes