ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Aká TROJKA je lepšia?

19.7.2012 | Sex a Flirt

Mať v posteli dve baby je snom každého chlapa, no nájdu sa aj prispôsobivejšie typy. Mnohí z tých, ktorí okúsili čaro trojky na vlastnej koži tvrdia, že má svoje čaro aj v zložení dvaja chlapi plus žena. Nájdu sa dokonca takí, ktorí práve takéto zoskupenie uprednostňujú. Porovnali sme teda pre a proti oboch verzií a ponúkame vám rozlúštenie záhady, ktorá trojka je v skutočnosti lepšia.

Chlap a dve baby
Výhody:
Dvojnásobné množstvo vizuálnych podnetov. Všetko, čo vás najviac vzrušuje na ženskom nahom tele v tejto chvíli vidíte dvojmo a nie preto, že by ste vypili priveľa vína. Mať plné ruky práce je málokedy príjemné, no tu si na nič podobné sťažovať nebudete. Navyše, dievčatá samé rady spoznávajú svoje telá navzájom, ak teda natrafíte na skúsenú dvojku, ktorá sa pred sebou nehanbí, užijete si nie len ako hlavný aktér, ale aj ako divák a to je presne to, po čom väčšina mužov sníva.

Nevýhody:
Ako to už v živote býva, sny sa málokedy stotožňujú s realitou a to, po čom sme vždy túžili, nakoniec dopadne úplne inak. V posteli s dvoma babami je to presne o tom. Ak si k partnerke pozvete jej kamošku, riskujete, že na vás začne žiarliť, rozplače sa, že sa viac venujete kamoške, ako jej. Mnohé partnerky v rozhodujúcej chvíli stratia všetku odvahu a odhodlanie a sex v trojke sa tak skončí plačom a výčitkami. Ak však ani jedna z nich nie je vašou frajerkou, ani vtedy nemáte vyhrané. Uspokojiť dokonale obe baby totiž nie je jednouché, najmä, ak do postele neprišli predvádzať lesbickú šou, ale užiť si chlapa so všetkým, čo k nemu patrí. Zvládnete ukojiť dve nažhavené baby, ktoré sa o vaše telo doslova bijú?

Dvaja chlapi s babou
Výhody:
O mužských priateľstvách je známe, že bývajú prepojené silnejšími väzbami, ako tie ženské. Chlapi totiž berú vzťahy medzi mužmi brať vážnejšie. Kamarátovi vždy pomôžu, držia spolu aj v zlých časoch, pretože ich spájajú spomienky na tie dobré. Medzi ne patria aj mladícke bláznovstvá, ktoré spolu prežili. Tie ich puto navždy upevnia. Chlapi, dobrí kamaráti, sa vedia podeliť, či už o posledné peniaze na pivo, alebo sexi babu. K spolupráci ich inšpirujú pornofilmy, v ktorých dievča dokonale zvláda dvoch statných borcov a chlapi sa tak cítia, ako králi sveta, keď môžu v tomto projekte úzko spolupracovať. Čudovali by ste sa, koľkí páni by dali prednosť takémuto zloženiu.

Nevýhody:
Dvaja kohúti na jednom dvore to nikdy nebudú mať ľahké. Medzi najzákladnejšie nevýhody tohto zoskupenia patrí chlapské ego, ktoré v nás drieme. Kamošov síce nezradíme, no vždy ich chceme poraziť, či už ide o pretláčanie sa na stole, alebo veľkosť penisu. Chlapské súperenie sa v tejto trojke môže prejaviť naplno a tak zruinovať všetku zábavu.

Ako skončil súboj zloženia sexi trojky? Povedali by sme, že nerozhodne. Každému totiž vyhovuje niečo iné a to, ako môže takéto milovanie fungovať, je závislé od konkrétnych pováh ľudí. Aj preto nie je trojka pre každého. Tí, ktorí sa sexuálnym dobrodružstvám oddávajú naplno, to však robia dobrovoľne a svoje pozitívne a negatívne skúsenosti si nosia so sebou. Ak to je na vás príliš, nerobte to vôbec. To je základné pravidlo, ktoré by si mal osvojiť každý.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Poznáte hlavné mestá štátov?
Otestovalo sa 51379 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Futbalista Interu radostne telefonuje svojmu otcovi:
- Otec, bol si na futbale?
- Nebol synak.
- To je škoda! Dal som dva prekrásne góly.
- Výborne, som na teba hrdý. A ako skončil zápas?
- 1:1, otec...

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí
 
Hra na dnes