ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

9 miest, kde sa jej treba dotýkať

25.5.2011 | Sex a Flirt

Všetci vieme, aké miesta na ženskom tele skúmame najradšej. Milí páni, je však čas pripomenúť vám, že žena je viac, ako len vagína, prsia a zadoček. Obrovské množstvo nervových zakončení a citlivých miest na ženskom tele ostáva nevyužité. Dotýkanie a sa a stimulácia týchto miest vám zaručia, že na milovanie s vami len tak nezabudnú. Kde sa jej teda ešte treba dotýkať?

Vlasy
Korunkou ženskej krásy sú práve vlasy. Dbajú o ne, doprajú im špičkovú (a drahú) starostlivosť, a vy sa im venujete maximálne, keď ich chcete dať preč z jej tváre. Mnohé ženy chodia kaderníčke často aj preto, že majú rady pocit keď sa im niekto nežne prehrabáva v hrive. Pohlaďte ju na vlasoch, jemne masírujte a prečešte jej vlasy dlaňou. Ak vycítite, že sa vzrušenie stupňuje, môžete aj jemne potiahnuť. Nič tým nepokazíte.

Šija
Bozkávanie a jemné hladenie na šiji rozpáli každú ženu. V starom Japonsku bola práve šija považovaná za mimoriadne atraktívnu partiu ženského tela, nakoľko bola ako jedna z mála úplne odhalená. Citlivosť tejto oblasti však napriek tomu, že ju muži často zanedbávajú ostala. Vyskúšajte a uvidíte.

Kľúčna kosť
Viditeľná kľúčna kosť môže pôsobiť na žene mimoriadne príťažlivo. Prečo z tejto pastvy pre oči nespraviť regulárnu erotogénnu zónu? Bozkávaním tejto partie ste blízko citlivému krku a žiadostivým perám. Je to sexi, je to nežné a mimoriadne vzrušujúce. Pre ňu určite.

Kríže
Ženy si všímajú maličkosti, ktoré pre mnohých z nás nič neznamenajú. To, na čo dáma mimoriadne pozitívne reaguje je, ak jej pohladíte kríže. Týmto gestom dávate najavo, že ju ochránite,. Okrem toho nepôsobí majetnícky a neúctivo, ako keď ju oblapíte okolo pliec.

Pod kolenom
Citlivé miesto preslávil najmä seriál Ally McBealová. Právnik z firmy, kde Ally pracovala používal podkolennú jamku ako afrodiziakum, ktorému podľahla aj tá najodmietavejšia sukňa. Pravdou je, že skutočne obsahuje nervové zakončenia, ktoré na jemný dotyk reagujú pomerne citlivo.

Uši
Ušné lalôčiky sú extrémne citlivou oblasťou. Nežné dotyky i vášnivé bozkávanie uší oceňujú mnohé ženy, no máloktorý muž sa k tomuto miesto skutočne dopracuje. Vyšším levelom láskania uší je ich jemné hryzenie, ktoré je v rámci milovania nie len dovolené.

Chodidlá
O feet fetiši ste už iste počuli, no skúsili ste sa zamyslieť nad tým, či na tých chodidlách skutočne niečo nie je? Masáž chodidiel je jedným z najpríjemnejších spôsobov relaxácie a keď ju zapojíte do sexuálnej predohry, môžete objaviť celkom nové pocity. Pridajte masážny olej, a doprajte jej uvoľňujúcu masáž s nádychom eroticky, ktorá nemusí skončiť pri chodidlách.

Vnútorná strana stehien
Pomaly, ale iste, sa blížime tam, kde väčšinou naše aktivity nie len končia, ale aj začínajú. Predtým, ako sa dopracujete do ženského rozkroku skúste, ako bude vaša partnerka reagovať na jemné hladenie vnútornej strany stehien. Budete prekvapený.

Panva
Celá oblasť ženskej panvy je ma stimuláciu ako stvorená. Doprajte jej vzrušujúci pocit a nežnosti, ktoré jej telo navnadia na všetko, čo máte v pláne na neskôr. Neponáhľajte sa a uvidíte, že dotýkaním sa tých správnych častí jej tela sa dopracujete k lepším zážitkom z hlavného chodu. Nie je nič lepšie, ako správne sexuálne naladená a vzrušená žena.

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes