ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

6 dôvodov, prečo ženám zahýbame: Nájdete sa?

2.4.2017 | Sex a Flirt

O nevere sa začína hovoriť ako o pomerne bežnej veci, napriek tomu, že donedávna sa naša spoločnosť tvárila ako striktne monogamná. Väčšinou tým, kto hľadá potešenie mimo vzťahu, býva muž. Dôvodov, prečo sa zamotáte s inou ženou môže byť viacero.

1. Nenaplnené potreby

Pokiaľ vo vzťahu nedostávate to, čo potrebujete, tak uspokojenie a naplnenie erotických predstáv budete hľadať mimo vzťahu. Ak sa tomu chcete vyhnúť, je nevyhnutné, aby ste si sem-tam s partnerkou povedali, čo nové by ste s ňou chceli v posteli vyskúšať a zažiť.

2. Na scénu sa vráti bývalá

Aj keď navonok môže byť váš predchádzajúci vzťah uzavretý, vo vašom vnútri možno pre vás ešte stále nadobro neskončil a vaša bývalá partnerka má stále miesto vo vašom srdci. Keď sa vám po nejakom čase opäť pripletie do života, tak je vysoká pravdepodobnosť, že sa opäť dostane aj do vašej postele. Tým však raníte vašu súčasnú partnerku.

Spánok ovplyvňuje váš sex viac, než si myslíte

3. Pocit uväznenia

Ak je vaša partnerka nesmierne žiarlivá a má problém so všetkými vašimi aktivitami, kde nie je prítomná aj ona, tak skôr či neskôr budete hľadať uvoľnenie mimo vzťahu. Odtrhnutie z reťaze sa môže prejaviť trucovaním, v podobe prehnane veľa stráveného času s priateľmi a dokonca aj sexuálnym úletom. Ak sa v takomto vzťahu nachádzate, skúste si s partnerkou vydiskutovať, že takýmto spôsobom nemôžete dlhodobo fungovať, tak buď sa to zmení, alebo sa vaše cesty rozídu.

4. Evolúcia
Evoluční psychológovia si myslia, že muži majú v sebe zakódované, že svoj genetický kód treba rozšíriť v čo najväčšej možnej miere. Z tohto dôvodu sa snažíme oplodniť čo najviac žien aj za cenu, že zahneme tej, čo sme sľúbili vernosť. Ženy majú podľa psychológov presne opačný prístup. Keďže ich reprodukcia je omnoho zložitejšia, ich prioritou je získať muža, s ktorým splodia potomstvo.

Otvorili prvý bordel so sexbábikami: Nájdete ho v...

5. Máte problémy s erekciou
Paradoxné je, že keď má chlap problém so schopnosťou vykonávať pohlavný styk, hľadá nové ženy, s ktorými nadviaže vzťahy a dúfa, že pri nich mu bude všetko fungovať normálne.

6. Závislosť na sexe
Možno je váš sexuálny apetít tak vysoký, že vaša stabilná partnerka ho nedokáže nasýtiť. Závislosť na sexe je skutočný stav, pri ktorom sa vo vašom mozgu vylučuje hormón dopamín, rovnako ako pri drogových závislostiach. Ak je vašou drogou sex, tak pochybujeme, že vydržíte byť verný.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 45974 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes