ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

6 báb, ktoré si do postele NEBERTE!

30.7.2012 | Sex a Flirt

Milujeme ho, radi sa naň pozeráme, ešte radšej sa mu venujeme aktívne, no napriek tomu pri ňom máme obavy. Sex je skvelá vec, no väčšina z nás na vlastnej koži zažila počas tejto extrémne príjemnej činnosti aj extrémne nepríjemné situácie. Ak nerátame pretrhnuté prezervatívy, či natiahnuté svaly, šťastena sa vám môže vysmiať do ksichtu už len tým, koho vám do postele pošle. Aké ženy sú v posteli najhoršie?

Mŕtve ryby
Poznáte ich, sú nenápadné, tiché, tajomné a zdržanlivé. Presne to vás na nich priťahuje a vzrušuje. Aspoň do momentu, kedy zistíte, že z utiahnutej puťky sa v posteli neprebúdza dračica. Mať v posteli nafukovaciu pannu vám zrazu nepríde taký zúfalý nápad, keď sa ocitnete nad stuhnutou vystrašenou ženou v kŕči, ktorá vám síce hovorí, ako sa jej to páči, no inak sa ani nepohne a na tvári jej badáte maximálne túžbu po ukončení tohto trýznenia. Ženy, ktoré si do postele ľahnú a nechávajú všetko na nás nie sú práve tým najšťastnejším rande a to nie len preto, že od milovania očakávame nadšenie aj z druhej strany. Väčšina chlapov má tak pocit, že dotyčnú skôr znásilňujú. Môže to byť ešte horšie? Keď začne falošne vzdychať a predstierať orgazmus svojho života, zistíte, že môže!

Mamičkovské typy
Cukríček sem, pusinka tam, infantilný slovník a hranie sa na nevinné dievčatko, to sú veci, ktoré nás ani náhodou nevzrušujú. Mať v posteli mamičku, je ako by ste mali v posteli vlastnú mamu, ktorá vaše meno zdrobňuje ako sa len dá a vášmu penisu dáva idiotské mená a z nežností, ktoré sa jej sypú z úst vám je nevoľno. Sex je hra pre dospelých a väčšina zdravých chlapov netúži sexovať s dievčatkom, ktoré pri tom myslí na omaľovánky.

Akčné baby
Dobrodružné ženy sú zase celkom iná káva. Milujeme akčné milenky, ktoré prekypujú nápadmi a odvahou skúšať nové veci. Spať však s energetickou bombou, ktorá nikdy nemá dosť, či už rečí, alebo čísiel, nie je až taká výhra. Hyperaktivita sa dnes u detí vyhodnocuje ako choroba a mnohé baby by sa mali v tomto smere nechať vyšetriť. Chlap si skrátka rád užije, no nepotrebuje to zaháňať do extrémov, ani čo sa týka kvantity, ani množstva prasačin. Všetko treba dávkovať tak akurát.

Verbálne baby
Príliš ukecané baby nezastavíte ani keď im zapcháte ústa, nech už je to čokoľvek. Každý chlap si rád užije, no nepotrebuje to toľko obkecávať, ani pri tom, ani po tom. Analyzovať milovanie 5 sekúnd po jeho skončení je na porážku a počúvať rady o tom, ako by to bolo nabudúce lepšie, je ako nechať si sypať soľ do otvorenej rany. Po dobrom sexe skrátka potrebujeme trochu ticha a kľudu a nie hŕbu nápadov a vylepšení, ktoré treba aplikovať, aby to bolo nabudúce také, či onaké.

Krehké baby
Nemyslíme tým nutne dievčatá krehké telesne, ale aj duševne. Milovanie je pudová záležitosť a baby, ktoré sú na prirážanie, či vášnivé bozky s neoholeným chlapom, dokážu pekne pokaziť erotickú náladu. Neustále sa na niečo sťažujú, nemôžete ich priľahnúť takto, ani takto, nemôžete im dýchať do tváre, rozcuchať vlasy, zničiť makeup, či zanechať na tele akékoľvek stopy po vášnivom sexe, lebo ony musia vyzerať úplne dokonale. H8lkivá milenka, čistá katastrofa.

Citlivé baby
Rozplače sa na filme, ktorý okolo romantiky ani len nešiel? Keď vidí na ulici šteniatko, ide sa zblázniť od radosti? Neberte si ju domov. Príliš citlivé baby sa vám v posteli dokážu rozplakať, či už nadšením, že ste taký dobrý, alebo smútkom, že majú pocit, že vás tak nevzrušujú, ako by mali. Citlivky nemajú sebavedomie a zničia postupne aj to vaše.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes