ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

5 vecí, ktoré žena potrebuje od muža. BYTOSTNE!

3.8.2012 | Sex a Flirt

Názory na to, čo je „bytostne dôležité“ sa medzi mužom a ženou diametrálne rôznia. Ona si zakladá na neustálom opakovaní „miluje ťa“, vy si myslíte, že sú to len trápne slová a lásku treba radšej demonštrovať činmi. Kto má teda pravdu? V tomto prípade je to úplne, ale úplne jedno, páni (aj keď my vám, samozrejme, za pravdu dávame!!!)

Keď je v hre láska, treba vypnúť argumentovanie aj logické uvažovanie a pre zmenu sa raz riadiť tým, čo chce ONA, nie tým, čo si myslíte, že je správnejšie. Tu je jeden praktický návod, ako dať žene, po čom túži:

Potrebujú z nás mať romantikov
Kašlite na to, že prvý a posledný pokus o ľúbostnú poéziu ste vyryli do školskej lavice v piatej triede a zahŕňal pár nie celkom publikovateľných výrazov. Na polovičku urobíte dojem, aj keď jej pošlete báseň, zjavne šmajznutú z internetu. Ide o samotné gesto. A radšej, nech je aj lacné, ako žiadne.

Potrebujú komplimenty
Na rozdiel od predchádzajúceho bodu, tuto s ukradnutým obsahom nezabodujete. Viac ako kecy o „nekonečne dlhých nohách“ a „očiach sťaby studničky“ potrebuje od vás žena počuť niečo osobnejšie. Nemyslite na to, že to bude znieť blbo alebo divne. Dôležité je, že čo poviete, sa spomedzi miliárd bezmenných žien hodí špecificky tej VAŠEJ.  

Potrebujú darčeky
Úschova zlatej kreditky do rúk polovičky je, paradoxne, kontraproduktívny podarúnok. Jednak sa čo nevidieť dostanete na mizinu, jednak to nebude ono, lebo darček si kúpi ona za vaše peniaze. Čo ženy naozaj potrebujú, je vedomie, že ste nezabudli na jej narodeniny, meniny, výročie ani výmesačie. Večera pri sviečkach, objednaná kytica či lístky na koncert „vašej“ kapely spravia oveľa viac ako prachy so slovami „kúp si niečo, zlatko, akože je to odo mňa“. 

Potrebujú dotyky
Keď chce muž sex, vtedy je majster dotykov, ale my máme na mysli iné. Nepodmienené erotickými hrami, ktoré by po nich mali nasledovať. Kedy ste svoju drahú naposledy len tak hladkali po hlávke, keď v noci zaspávala? Bez ohľadu na to, či ste spolu rok alebo desať rokov, žena potrebuje cítiť teplo vašich dlaní rovnako intenzívne.

Potrebujú, aby sme ich chápali
Ako tak počúvate jej päťminútovú plejádu o tom, aká je kolegyňa podlízavá mrcha, vaše racionálne JA má chuť stopnúť ju a zakričať, nech už nerieši úplné hlúposti. Ale nespravíte to. Namiesto toho prikývnete a dáte jej za pravdu. Lebo sú situácie , kedy žena ozaj viac nepotrebuje. Len nájsť v partnerovi spojenca a spiklenca.

Autor: Kevin

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Poznáte sexuálne úchylky?
Otestovalo sa 24286 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes