ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

5 tipov pre PIATKOVÝ SEX

21.9.2012 | Sex a Flirt

Vidina sobotného vstávania pred obedom inšpiruje mužov k piatkovým nočným činom. V časoch prohibície však existuje bezpečnejší variant nočnej zábavy, ako chľastanie do rána s kamošmi v bare. Vezmite partnerku najesť a potom otvorte fľašu červeného. Pripravte sa na dlhú noc, pretože vďaka našim tipom sa stanete kráľom piatkových (a iných) nocí.

Sex až do rána
Premilovať celú noc, to je méta, ktorú by chcel aspoň raz v živote dosiahnuť každý chlap. Chce to len správnu techniku, výdrž a nadšenie pre vec, aby ste sa dokázali s partnerkou hrať až do svitania. Vedia o tom svoje nie len milovníci tantrických praktík, ale aj páni, ktorí radi dráždia, hrajú sa a pomaličkými krokmi si berú to, čo im podľa nich patrí. K milovaniu do rána nemusí patriť tucet orgazmov, niekedy stačí len jeden poriadny. Základom je však nadšenie pre vec a dostatok energie. Nepôjde to len tak. Ideálne je, pustiť sa do takejto misie po dlhšej abstinencii rozkoše a dať si aspoň dve čísla. To prvé totiž pôjde veľmi rýchlo.

Sex na verejnosti
Nechceme vás do ničoho nútiť, no na základe skúseností vieme povedať, čo je dobré a stojí za to. Sex na verejnosti má svoje čaro z viacerých dôvodov. Vzrušenie z prichytenia, pocit zakázaného ovocia, prípadne strach zo zatknutia pre verejné pohoršovanie. Milovanie v aute so zarosenými sklami učarovalo nejednému filmovému hrdinovi, a to ani nehovoríme o filmoch pre dospelých. Tam sa sexu na verejných miestach oddávajú s maximálnou drzosťou medzi regálmi v potravinách. Tento extrém neodporúčame skúšať, no prezliekacie kabínky predsa len isté súkromie ponúkajú. Tak prečo ho nevyužiť, keď je chuť. Príjemné prítmie erotických hier ponúka aj dlhá cesta výťahom. Odvážite sa?

Sex inak
Anál, trojka, hračky, putá, toto všetko do vášho repertoáru nepatrí? V piatok večer si môžete dovoliť viac než len zabudnúť na prácu a vypnúť hlavu. Zapnite kreativitu na plné obrátky a premeňte ju na skvelý, nezabudnuteľný zážitok. Ak sa v podobnej nálade ocitne aj partnerka, môžete vyskúšať veci, o ktorých len čítate a nahlas kritizujete, no v skutočnosti o nich tajne snívate. Piatok večer patrí zábave a dobrodružstvu a nie je nič lepšie, ako ho prežiť medzi nejakými nohami.

Sex a dobrou kamoškou
Predvíkendová noc má svoju zvláštnu symboliku. Je dovolené prakticky čokoľvek, pretože ľudia väčšinou nepremýšľajú a neuvažujú o dôsledkoch. Piatok patrí spontánnym nápadom a nie je lepší deň, ako piatok, pre vyskúšanie nemožného. Priateľské putá medzi mužom a ženou sú zvláštne v tom, že nikto na ne v princípe neverí, aj keď tvrdí opak. V piatok večer sa vám môže stať, že skončíte s kamoškou mimo partie v opustenom byt a melancholickej nálade. Skúste čo to dá a uvidíte, či vám náhodou tá baba nie je súdená. Množstvo vzťahov začalo sexom, a fungujú dodnes.

Sex a kamošom
No a čo. Nekrúťte hlavou. Kopa mužov rezignovalo na vzťahy so ženami, ktoré z dovtedy nevysvetliteľných dôvodov nefungovali a práve vďaka odvážnym kamarátom prišli na to, že im vlastne ženy nevoňajú. Človek je bytosť ovládaná pudmi a existujú muži, ktorí radi experimentujú aj keď nemajú v úmysle preplávať na druhý breh. Ani to tak nemusia cítiť, jednoducho čaro momentu a príležitosti ich zavedie niekam, kde vo fantáziách možno už boli, no nikdy by nepovedali, že sa stanú realitou. A predsa, v piatok večer sa dejú najväčšie sexuálne hriechy a v ideálnom prípade väčšina z nich v sobotu ráno neplatí. Či už ide o zážitok s osobou rovnakého pohlavia, ale príležitostným úletom mimo partnerského vzťahu. Dobre sme si to zariadili.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Futbalista Interu radostne telefonuje svojmu otcovi:
- Otec, bol si na futbale?
- Nebol synak.
- To je škoda! Dal som dva prekrásne góly.
- Výborne, som na teba hrdý. A ako skončil zápas?
- 1:1, otec...

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí
 
Hra na dnes