ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

5 párov prezradilo ako vyzeral ich najvzrušujúcejší sex

3.11.2016 | Sex a Flirt

Sex bez vzrušenia ako by ani nebol sexom. Čo si budeme klamať, niekedy tomu chýba šťava, ale inokedy je to poriadne rošambo. Niektoré intímne chvíle sa vryjú do pamäte, lebo sú lepšie, než tie priemerné. Niečo o tom vedia aj naši čitatelia, ktorí sa nám priznali so svojimi chúlostivými príbehmi, ktoré považujú za tie najvzrušujúcejšie, aké kedy zažili.

1. Horúca trojka

Na okrúhle narodeniny som môjmu manželovi pripravila poriadne horúce prekvapenie, po ktorom túžil už dlho – sex so mnou a ďalšou ženou. Všetci traja sme boli poriadne nervózni, ale bolo to neskutočne vzrušujúce. Najlepšie na tom celom bol pohľad na môjho muža, ktorý bol v extáze, keď sa pozeral na to, ako si to rozdávam s našou kamoškou.
Katarína, 29

2. Radovánky v luxuse
Na naše výročie sme si prenajali luxusnú vilu, kde sme si užili náš najlepší sex. Rozdávali sme si to v súkromnom bazéne, ale v tom najlepšom prišiel domovník a tak som naňho zareval, nech príde neskôr. Potom sme sa na tom neskutočne smiali a pokračovali sme ďalej v radovánkach, ale už v interiéri.
Martin, 28

3. Objavenie novej sexdimenzie
Vždy som chcela vyskúšať anál, ale veľmi som sa toho bála, no jedného dňa som sa odhodlala. Keď som priateľovi nastrčila zadoček, bolo mu jasné, o čo mi ide a s nadšením sa do toho vrhol. Išli sme na to pomaličky, vôbec to nebolelo, ba naopak, bolo to úžasne precítené. Bol to pre mňa veľmi silný zážitok, ktorý by som rada opakovala pravidelne.
Lucia, 23

4. Sexmaratón na privítanie
S priateľom sme boli dlhšiu dobu od seba fyzicky oddelení a naše zvítanie bolo intenzívnejšie, než si dokáže ktokoľvek predstaviť. Doslova celý víkend sme presexovali, z postele sme ani nevychádzali, jesť nám stačilo raz denne a náramne sme si to užívali. Vtedy som si uvedomila, ako veľmi mi chýbal a už nikdy ho nechcem stratiť.
Dana, 26

5. Dobrodružstvo v lôžkovom vagóne
S priateľkou sme cestovali nočným vlakom. Keď som vliezol do jej postele a začal si to s ňou rozdávať, zažil som najvzrušujúcejšie chvíle môjho života. Bolo na tom niečo mimoriadne, ako sme sa viezli uháňajúcim vlakom uprostred noci a užívali si perfektný sex.
Adam, 24

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka sa ráno zobudí a vykríkne: Bože ved ja nič nevidím... Otvorí oči a povie: AHA...

 
Virtuálny barPrairie Oyster Prairie Oyster
  • 3 cl vodky
  • 1 vajce
  • 2 streky octu
  • 1 lyžička worchestrovej omáčky
  • 1 lyžička kečupu
  • 2 streky tabasco
  • soľ
  • čierne mleté korenie
 
Hra na dnes