ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

4 ťahy v nohavičkách, ktoré ženy CHCÚ!

6.7.2012 | Sex a Flirt

Hier medzi frajerkinými nohami nikdy nie je dosť. V duchu tohto hesla sme pre vás dnes pripravili štyri erotické tipy, ktoré sa môžu hodiť, keď budete nabudúce polovičku vyzliekať. Potrénujete prsty, jazyk, no a lenivším zas dávame do pozornosti dva fajné „gradovače“ ženského vzrušenia, čo odvedú prácu za vás a priateľku pekne predpripravia do postieľky. 

Prst
Ruky dole, klitoris je tým najvzrušujúcejším bodom, aké na ženskom tele nájdete. Natrite si ukazovák kvapkou lubrikantu a začnite s masážou klitorisu za pomoci bruška prsta. Sledujte jej reakcie a prispôsobte im krúženie aj tlak. Žene dobre padne aj sexuálna gradácia, teda pozvoľný śtart a plynulé zvyšovanie rýchlosti. Pridávajte na tempe, až kým vaša drahá polovička nedosiahne vyvrcholenie. Ak chcete jej rozkoš prehĺbiť, pridajte k masáži aj vaginálne dráždenie.

Pumpička
Klitorálna pumpička alebo Pussy Pump vyzerá napohľad ako všetko možné, len nie regulárna sexuálna pomôcka. Skôr pripomína neidentifikovateľné zdravotnícke náčinie. Za odpudivým vzhľadom sa však skrýva zaujímavý účel – maximalizovať ženskú erotickú rozkoš. Ako? Jednoducho, vzduchom.

Vzduchové hry vo vagíne nie sú žiadna novoobjavená stratégia, ale stará známa finta milencov, ako spraviť milovanie ešte vzrušujúcejším. Slabé vysatie vzduchu tam dole ženu príjemne pošteklí, a predovšetkým, spraví celú oblasť citlivejšou na vonkajšie dráždenie.

Klitorálna pumpička.sa skladá z dvoch častí. „Masky“, ktorú si žena umiestni medzi nohy a samotnej pumpy. Manipulácia s pumpou je veľmi jednoduchá. Vysatý vzduch zlepší prekrvenie v stenách vagíny a zintenzívni rozkoš pri sexe. Pumpičku zoženiete za cca 26 eur a výrobca odporúča pred použitím použiť lubrikant.

Jazyk
„Druhý penis“ nie je ani trochu prehnané pomenovanie pre jazyk. Zo štatistík vyplýva, že ženy považujú jazyk za ukazovateľ budúcich mileneckých kvalít. Keď sa pri predohre dostanete do varu, vyzlečte jej nohavičky zubami a zaborte jej hlavu medzi nohy. Pri vašich jazykových potulkách sa nechajte unášať vášňou. Smer a dĺžka trasy je ľubovoľná. Predtým, ako sa vyberiete na výlet ku klitorisu, však nezabudnite na rýchlu hygienickú previerku pred zrkadlom. Jazyk by mal mať zdravú, sýtočervenú farbu, bez povlaku.

Guľôčky
Venušine guľôčky iste nemusíme nikomu z vás bližšie predstavovať. Ženy toto diskrétne erotické náčinie milujú! Ak chcete priateľke spraviť radosť, poobzerajte sa po dekoratívnom prevedení. Na webe ho nájdete pod kľúčovými slovami „Glass ben wa balls“. Výrobok vyzerá luxusne a prichádza balený v praktickej škatuľke ako z klenotníctva. 

Red

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes