ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

4 polohy pre sexi RÝCHLOVKU

8.7.2012 | Sex a Flirt

Milujeme náhlu vášeň, ktorá sa v momente premení na bleskurýchlu sexi akciu. Rýchlovky majú svoje čaro, ktoré síce spočíva v neplánovaní, no pre prípad by ste aj tak mali vedieť, čomu je lepšie sa vyhnúť a čo je naopak pre rýchly sex dobré. Kľúčom ku kvalitnej bleskovke je dobre zvolená poloha. Ponúkame vám niekoľko možností.

Postojačky
Rýchly sex zvyčajne volíme v situáciách, kedy si nemôžeme dovoliť s vášňou otáľať. Typickým príkladom sú verejné, či zakázané miesta. Keď to na vás príde a partnerka sa podvolí, môžete si dopriať skvelý začiatok dňa aj vo výťahu. Stačí vám ho na 5 minút zastaviť a svet pre vás prestane existovať. Aj v stiesnenom priestore skúšobnej kabínky môžete aplikovať obľúbenú polohu postojačky, pričom je dobré mať pevnú stenu, o ktorú sa treba zaprieť.

V tejto situácii vám stačí vyhrnúť jej sukňu a stiahnuť nohavičky, na čo strácať čas vyzliekaním sa. Poloha postojačky je typická pre rýchlovku aj doma, v kúpeľni, či kuchyni, keď vám robí večeru. Poloha postojačky má však pri rýchlovke ešte jednu výhodu - pri odhalení môžete hneď utekať.

Posediačky
Pri spomínaní na pamätné rýchlovky väčšina mužov zistí, že sa viac ako polovica z nich odohrávala v aute. Je obľúbeným priestorom pre náhlu potrebu súložiť. Poskytuje určité pohodlie, súkromie a možnosti. Všetko však veľmi obmedzene, čo vôbec nevadí. Na čo sa zdržiavať sklápaním sedadiel, keď si na vás môže jednoducho vyskočiť a je to tam. Posediačky sa odohrávajú väčšinou aj kancelárske milovačky, alebo šialené erotické chúťky v parku, či nočnom vlaku.

Zozadu
Čaro rýchleho sexu sa znásobuje v situácii, kedy je absolútne nevhodný. Milovali ste sa niekedy s partnerkou v miestnosti, kde spali ďalší ľudia? Ak áno, iste viete, že takáto sranda má svoje pravidlá. Je nevyhnutné absolútne ticho a minimálny pohyb. Navyše je potrebné sa situovať tak, aby v prípade náhleho záblesku svetla nebolo všetkým jasné, čo pod paplónom robíte. Vtedy je ideálne milovať ju odzadu. Stačí jej nadvihnúť nočnú košieľku a vkĺznuť opatrne dnu bez väčších manévrov. Ani posteľ pri takejto tichej utajenej súloži toľko nevŕzga a nebezpečenstvo odhalenia znásobuje vzrušenie.

Tip pre odvážnych
Ak ste s frajerkou prepadli čaru rýchleho sexu, iste sa vám zapáči tento tip. Na jeho uskutočnenie však potrebujete buď odvahu, alebo niekoľko promile v krvi. Niektoré páry sa totiž erotike oddávajú radi na verejnosti, a to doslovne. Počuli ste o prípadoch, kedy ľudia v dave na koncerte z ničoho nič obrátili zrak z hlavnej hviezdy na pódiu a videli párik, ktorý si koncert užíva o niečo viac, ako ostatní?

V tomto prípade nemusí ísť len o ručnú prácu, kedy chlapík blúdi v sukničke frajerky, alebo ona sa hrá s ním. V dave totiž niektorí ľudia aj súložia. Postojačky, odzadu, potichu, nenápadne a zároveň absolútne drzo. Ako hovoríme, na to však treba gule.

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Futbalista Interu radostne telefonuje svojmu otcovi:
- Otec, bol si na futbale?
- Nebol synak.
- To je škoda! Dal som dva prekrásne góly.
- Výborne, som na teba hrdý. A ako skončil zápas?
- 1:1, otec...

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí
 
Hra na dnes