ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

10 znamení, že je dobrá v posteli

10.8.2012 | Sex a Flirt

Podľa odborníkov môžete podľa chôdze ženy rozoznať, či mala za posledné dva dni orgazmus. Pri pohľade na babu však môžete z reči jej tela a správania odhadnúť aj to, aký ten orgazmus bol. Alebo môže byť. Sledujte 10 signálov, že táto baba je v posteli absolútna špica.

1. Energia a pohyb
Niektoré ženy pri kráčaní dupocú ako sloníky, iné sa nákupným centrom vznášajú, sťa by lane. Tri krát hádajte, ktorá skupina báb to v posteli viac roztočí. Nie len energia, ale aj spôsob, akým sa žena pohybuje vám môžu odpovedať na otázku jej sexuálnych schopností. Energická, hojdavá a ladná chôdza na opätkoch naznačuje, že je týmto dámam príjemné nechať sa unášať rytmom a nemajú problém zvládať aj prekážky. Ťažkopádne, potácajúce  sa baby na rande ani nevolajte.

2. Pevné stehná a boky
Sex je nie len o zábave, ale aj o pohybe. Dámy, ktoré sa mu venujú často a rady, tak zvyknú disponovať pevnými stehnami a bokmi, ktoré už na diaľku vábia erotikou a vášňou. Dámy s dominantnou oblasťou panvy, ktoré s ňou navyše na diskotéke dokonale pracujú, sú v posteli tými najväčšími dračicami.

3. Keď jej chutí
Sledujete, ako s chuťou prehĺta sústo obľúbeného jedla? Dámy, ktoré si dokážu vychutnať kvalitné jedlo, reprezentujú skupinu milovníčok pôžitkov a neboja sa svoje chute prejaviť naplno. Ak sa pri jedle olizuje aj za ušami, môžete si byť istí, že s rovnakou vášňou, akú venuje jedlu, sa bude venovať aj príslušnej činnosti za dverami spálne.

4. Keď sa hlasno smeje
Baba, ktorá sa nebojí na verejnosti hlasno prejaviť, rozhodne nie je žiadna utiahnutá puťka. Ak sa totiž z plného hrdla zasmeje na dobrom vtipe, môžete si byť istí, že rovnako hlučne a emotívne bude prežívať aj slastný orgazmus, ku ktorému jej džentlmensky dopomôžete.

5. Keď má chalanský pupok
Baby, ktorá trávia svoj voľný čas pri kávičkách a nákupoch s kamoškami, sa o sexe nič nové nenaučia. Naopak tie, ktoré majú množstvo mužských kamošov vedia, čo si chlapi o babách hovoria, čo majú radi a čo z duše nenávidia. Tieto ženy získané informácie špeciálne neriešia, len ich aplikujú v praxi.

6. Keď sa nečervená
Mnohé baby toho skutočne dosť nakecajú, no skutkami za rečami zaostávajú. Baby, ktoré o sexe otvorene rozprávajú bez toho, aby sa chvastali, či preháňali, sú si vedomé svojich predností a schopností, no nie sú pre ne nijako významné, aby sa nimi pýšili pred ostatnými. Vedia o sexe dosť, no svoje vlastné zážitky komentujú skôr stručne a vecne.

7. Je to v očiach
Kamoš tvrdí, že babám sex číta z očí. Niektoré ho tam majú za lopatu, iné vôbec. Ak ste rozdiel ženských pohľadov doteraz veľmi nevnímali, skúste sa najbližšie zahľadieť do očí svojej vyvolenej. Zistíte, že tým najlepším milenkám sex naozaj o očí vyžaruje. Vyhasnuté či tupé pohľady radšej ignorujte.

8. Vie tancovať
Baby, ktorým rytmus nič nehovorí, toho v posteli veľa nenarobia. Naopak, tie s prirodzeným talentom na tanec dokážu svoje telo rozohniť rovnako na parkete, ako v posteli. Tanec je tou najvášnivejšou predohrou a ak vám pri ňom stúpa na nohy, nechcite vedieť, čo sa môže stať pri sexe.

9. Vie sa bozkávať
Ak ste sa na prvom rande nedopracovali na tretiu métu, nevadí. Aj z tej druhej totiž môžete vyčítať, či sa vám oplatí čakať na ďalší, spolu strávený večer. Baby, ktoré sa bozkávajú nežne, vášnivo a odovzdane bez ostychu a kŕču, sú totiž úplne rovnaké aj v sexe.

10. Pozná svoju hodnotu
Nedá vám na prvom rande? To je, milí páni, veľmi dobré znamenie. Sexuálne dračice totiž veľmi dobre poznajú svoju cenu a nikdy sa nepredhadzujú koristi pod nos. Vedia, že keď vám ukážu túto stránku svoje osobnosti, nezbavia sa vás. Preto k sexu dôjde až vtedy, keď vy presvedčíte ju, že za to stojíte.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Futbalista Interu radostne telefonuje svojmu otcovi:
- Otec, bol si na futbale?
- Nebol synak.
- To je škoda! Dal som dva prekrásne góly.
- Výborne, som na teba hrdý. A ako skončil zápas?
- 1:1, otec...

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí
 
Hra na dnes