ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

10 NAJ dôvodov, prečo ju poslať do hája. A HNEĎ!

20.7.2012 | Sex a Flirt

Niektoré nefunkčné vzťahy sa vlečú ako argentínska telenovela. Nekonečne dlho. Podobne ako v prípade spomínaného televízneho odpadu, aj tu všetci vieme, ako to celé skončí. Tak načo byť jedným z tých pohodlných mužov, čo čakajú, kým im frajerka sama dá kopačky, len aby sa oni necítili previnilo? Keď vám je s ňou zle, buďte chlap. Rozíďte sa.

1.
Keď zistíte, že ste „kamaráti“
Normálka. Stalo sa to aj našej kamarátke Alici. 8 rokov bola zasnúbená s láskou zo strednej škody, ale rozhýbať k svadbe sa ani jeden z nich nevedel. Rozhodnutie vydať sa každý vlastným smerom prišlo pozvoľna. Obaja totiž zistili, že posledné dva roky spolu žili 99 percentný kamarátsky vzťah. To jedno percento, čo si viac-menej už len z povinnosti odslúžili raz za mesiac v spálni, malo v sebe asi toľko erotického náboja ako suchá špongia. Keby ste sa našli v rovnakej situácii, myslite na to, že tie dva roky premárneného času vám už nik nevráti. Trochu škoda, nie?  

2. Keď ste totálne rozdielni
Zas a znova to zopakujeme – neverte stokrát prežutým žvástom, že protiklady sa priťahujú. Nič to zato, že sa nikdy neviete zhodnúť, na aký film pôjdete do kina a kam na večeru. Ale ASPOŇ NEJAKÝ spoločný základ medzi vami dvomi byť musí. Keď po piatich schôdzkach (približne toľko trvá, kým sa človek prestane pretvarovať) zistíte, že si ráno po sexe nemáte čo povedať, nechajte to tak. Alebo pokračujte už len v tom sexe...

3. Keď sa pri nej cítite o polovicu menší
Nemyslíme tým menší v zmysle Cruis –Kidman. Narážame na vnútornú malosť, čo je oveľa nebezpečnejšie. V zdravom vzťahu sa partneri navzájom rešpektujú a podporujú, takže ich sebavedomie prekvitá. Ak vám ale polovička sústavne opakuje, že ste neschopný, raz tomu uveríte. Tento typ žien sosá energiu z chlapov slabšej povahy a skrz nich si dokazujú vlastnú nenahraditeľnosť. Odlepte sa od nej, kým vás nevysosá úplne! 

4.
Keď sa vám strácajú peniaze
Poznáte to - podaj žene kreditku, schmatne celú výplatu. Toto ešte samo osebe dôvod na rozchod nie je, pokiaľ ste finančne solventný a navyše trpíte spasiteľským syndrómom, ktorý vás celoživotne stavia do pozície záchrancu spanilých chudobných diev. Problém nastane, až keď vás polovička opakovane „zabúda“ informovať, že čerpala z vašich zásob a vy, zaslepený odrazom praciek jej značkových kabeliek, prehliadate neprehliadnuteľné – že vás osedlala zlatokopka. 

5. Keď sa vám strácajú kamoši
Kedy ste naposledy sedeli s kamošmi na pive? A inak, kedy vás kamoši naposledy zavolali medzi seba? Aj tí najvytrvalejší to vzdajú, keď im 10 krát po sebe poviete: „Sorry, už máme s Mirkou program“. Ak Mirka ohŕňa nos zakaždým, keď čo i len načrtnete možnosť trávenia času s niekým iným ako s ňou, nemeňte kamošov, zmeňte Mirku!

6.
Keď kamošov nájdete... v posteli s vašou frajerkou
V epizódach Melrose Place to fungovalo. Uznajte ale, že v reálnom živote ťažko...

7. Keď máte zo svadobného pochodu rovnaký pôžitok ako z Mojsejovho live koncertu
Keď príde (a on určite raz príde) čas, kedy vám frajerka začne nenápadko podstrkovať magazíny Krásna nevesta a Naša svadba, a splieta niečo o tom, ako je jediná zo svojho ročníka, čo sa ešte nevydala, zhrňte si fakty.

Ak ste principiálne proti svadbám, ale milujete svoju svadbychtivú frajerku, sme v tábore idealistov  a hlásame: Láska zvíťazí! Ak nie ste programovo proti svadbám, ale desí vás, že by ste mali do konca života byť v manželskom zväzku práve s TOUTO ženou, to už, žiaľ, vidíme na rozchod...

8.
Keď vás chce meniť
Máte pocit, že sa vás snaží priateľka meniť podľa svojho obrazu, a to spolu nie ste ešte ani rok? Pripravte sa na to, že tieto tendencie sa u žien časom dosť zintenzívňujú. O 10 rokov sa stanete vašou polovičkou. Ste na to psychicky pripravený?

9. Keď milujete inú
Srdcu nik nerozkáže. Preto nám na tomto mieste neprináleží moralizovať. Keď si s úprimným svedomím a vedomím poviete, že vaša bokovka nie je len nejaký úlet, ale naozaj ju ľúbite, potom bude pre vás, rovnako ako pre vašu priateľku férovejšie, keď to ukončíte čo najskôr.

10. Keď milujete slobodu
Necíťte sa zbabelo, keď zistíte, že nie ste zrelý na seriózny vzťah. Zbabelejšie by bolo vedieť to o sebe a napriek tomu pokračovať v niečom, čo zjavne nemá perspektívne vyhliadky do budúcnosti. Podobne ako v predchádzajúcom bode, aj tu platí, že rýchlejší rozchod = (aspoň o štipilinku) bezbolestnejší rozchod.

Autor: Kevin

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestovalo sa 18021 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes