Warning: DOMDocument::load(https://partner.bigpoint.net/xml/partnerRSS.php?aid=3301&locale=sk): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 500 Internal Server Error in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/lib/gamecookie.php on line 18

Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "https://partner.bigpoint.net/xml/partnerRSS.php?aid=3301&locale=sk" in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/lib/gamecookie.php on line 18
Moon at War | Magazín.sk
 

ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela

Výpravná sci-fi stratégia vo svojej nejlepšej podobe!

Vitajte na planéte Gliese 581! Vitajte v 22. storočí!

Ste výkonným riaditeľom dravej energetickej korporácie. Vstúpte na trh energetických gigantov a zaistite, aby sa vaša spoločnosť stala najúspešnejším a najmocnejším dodávateľom vysoko žiadaného nerastného bohatstva - Rudy-22!

Zásoby fosílnych palív boli už dávno vyčerpané a obnoviteľné energetické zdroje nedokážu uspokojiť ľudstvo prahnúce po technológiách. Tým sa ťažba Rudy-22 stáva nielen nevyhnutnou na prežitie, ale znamená aj trh s prakticky neobmedzeným potenciálom expanzie.

Zriaďte si centrálu spoločnosti, koordinute obchod a veďte svoju vlastnú hospodársku aj vojenskú stratégiu. Sledujte svetový trh s cieľom maximalizovať svoje zisky. Aktíva môžete investovať do výskumu a rozšíriť svoje podnikanie. Rýchlejšie tak vyviniete nové systémy k ochrane svojich ložísk.

Využite každú príležitosť, aby ste sa stali najväčšou svetovou korporáciou a získali si miesto v Rade.

Hodnotenie

Moon at War: Dobrodružné
Viac ako hráčov...

1 2 3 4 5