Warning: DOMDocument::load(https://partner.bigpoint.net/xml/partnerRSS.php?aid=3301&locale=sk): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 500 Internal Server Error in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/lib/gamecookie.php on line 18

Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "https://partner.bigpoint.net/xml/partnerRSS.php?aid=3301&locale=sk" in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/lib/gamecookie.php on line 18
Lady Popular | Magazín.sk
 

ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela

Vstúp do nádherného módneho sveta!

Lady Popular je hra o kráse, móde, večierkoch a o veľkom živote. Hráč ovláda virtuálnu modelku. Musí tvoriť jej osobnosť a pomáhať jej k úspechu.

Musíte si vybrať meno pre vašu Lady. Potom začnete s jej kariérou, aby jej honoráre rástli. Ak máte dostatok peňazí, môžete ísť so svojou Lady nakupovať do obchodného domu. Svet obchodného domu je neobmedzený. Existuje tu viac ako 16 miliónov oblečenia, mnoho topánok, kabeliek, doplnkov. Stačí si len vybrať svoj štýl a farbu.

Svoju Lady musíte rozmaznávať - zoberte ju ku kaderníkovi, na kozmetiku a doprajte jej všetko, čo pravá modelka potrebuje, aby sa stala naozaj populárnou!

Hodnotenie

Lady Popular: Strategie
Viac ako hráčov...

1 2 3 4 5