ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   
  FOTO: Fidget spinner: Srandička do ruky, ktorá baví celý svet  
     
FOTO: Fidget spinner: Srandička do ruky, ktorá baví celý svetFidget spinner je čoraz populárnejšia zábavka, ktorú vidno najmä v rukách tínedžerov, ale pomaly sa začína rozširovať aj do kancelárii. Slúži ako pomôcka na odbúranie stresu, zahnanie nudy alebo na zlepšenie koncentrácie.
Tak, ako boli trendom mäkké loptičky, inteligentná plastelína, maľovanky, magnetické guličky a mnohé iné zábavky, v súčasnosti letí ako antistresový prostriedok práve fidget spinner.

Aj keď fidget spinner nie je žiadna novinka a vymyslený bol už začiatkom 90. rokov 20. storočia, až v roku 2017 sa rozbehol jeho celosvetový boom. Táto zábavka funguje na princípe, že v strede ju uchopíte a roztočíte jej ramená.

Splnenie detského sna: Byt z lega

Dá sa zohnať v rôznych farebných, materiálových a dizajnových prevedeniach, prípadne si ho môžete zostaviť presne podľa vašich predstáv. Väčšinou bývajú trojramenné, ale nájdu sa aj dvoj i viacramenné.

Ukážku zaujímavých spinnerov si môžete pozrieť v galérii, ktorá sa nachádza nižšie. My sme si medzi nimi už našli svojho favorita, dajte nám vedieť v komentári pod fotkou, ktorý sa vám najviac páči.

Autor: Tatiana
Foto: all3dp.com