ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   
  FOTO: Kráľovná v orále chce vyskúšať bionický penis  
     
FOTO: Kráľovná v orále chce vyskúšať bionický penisV tomto článku vám stručne predstavíme príbehy dvoch kurióznych ľudí. Ale ešte zvláštnejšie bude to, že raz sa možno spoja. Mohammed Abad s umelým penisom totiž dostal ponuku od kráľovnej v rozdávaní orálneho potešenia, Paoly Saulino.
Mohammed Abad prišiel o svoj penis keď mal iba šesť rokov pri nehode. Až keď mal 43 rokov, dočkal sa doplnenia svojho tela v podobe umelého bionického penisu. So svojim príbehom so šťastným koncom sa podelil aj na verejnosti. Vďaka implantátu je Mohammed konečne schopný pohlavného styku. Niet divu, že ponuky na sex sa mu hrnú od množstva zvedavých žien.

Jednou z chtivých žien, ktoré sa idú potrhať o úbohého Mohammeda je aj Talianka Paola Saulino, ktorá mu navrhla, že ho orálne uspokojí.

Tento návrh je zaujímavý najmä preto, že nejde o prvú verejnú erotickú výzvu od sexy Paoly. Už v minulosti táto blondínka prisľúbila, že „vyfajčí“ každého chlapa, ktorý bude hlasovať „Nie“ v Talianskom referende o zmene ústavy. Vďaka tomu si vyslúžila prezývku kráľovná orálov. Ale teraz zatúžila otestovať, ako „chutí“ bionický penis.

VIDEO: Viete, čo robí táto sexi kočka s penismi? (18+)

Obzrite si Paolu Saulino a ohodnoťte jej bujné prednosti v pikantnej galérii, ktorá sa nachádza nižšie. Určite aj vám príde na um myšlienka, že ak by vás mala potešiť takáto ženská, tak sa oplatí mať aj umelý penis.

Autor: Theo
Foto: Youtube/This Morning, instagram.com/insta_paolina