ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   
  Ako STARNÚ animované postavy?  
     
     
 
   
 
     
Ako STARNÚ animované postavy?Sledujete ich život každý deň už 20 rokov a sú stále rovnakí? Obľúbené animované postavy sa síce rokmi vyvíjajú, no starnutie ich úspešne obchádza. Pozrite sa s nami do ich rodných listov. Vek niektorých z nich vás určite prekvapí.
Stredný vek
Obľúbená praveká rodinka zabáva deti po celom svete už od 60-tych rokov minulého storočia, kedy svet prvý krát spoznal dnes už legendárny pokrik – Yabadabadoo. Fred a Vilma sú v našich srdciach, ale aj na obrazovkách, stále zapísaní ako mladý pár s nezbednou dcérkou Pebbles. Tá má dnes čerstvo po 50-tke a na krku zrejme aj vlastné deti. Jej rodičia však napriek všeobecnému pokroku stále žijú v kamennom dome a derú si päty pri každej ceste na nákup do Dinomarketu.

Pred jubilejnou 50-tkou sa dnes ocitá aj prefíkaný Scooby Doo, ktorého zmysel pre humor stále neopustil. Rovnako ani smola, ktorá sa mu často lepí na päty. Na staré kolená sa dokonca objavil aj v hranom filme, no väčšina z nás ho má stále zapísaného ako hrdinu animovaného seriálu. Rovnako aj postrach Dennis. Chlapec, ktorého prítomnosť desí zo všetkých susedov na ulici najmä pána Wilsona. Ťažko povedať, do akého veku sa dožil on, keďže malý Dennis by dnes mal rovných 65 rokov.

Tridsiatnici
Tie najlepšie roky si užívajú napríklad aj podarené deti Homera a Marge Simpsonových. Nezbedný Bart píše tresty na tabuľu aj ako 34-ročný, zatiaľ čo jeho jednotkárska sestra Lisa je o dva roky mladšia. Nemluvňa Maggie si užíva mladosť a život 25-ročnej babenky. Možno aj chodí von s chalanmi zo South Parku, ktorí si užívajú rovnaký vek. Dokonca aj Kenny, ktorého už mnoho krát zabili, parchanti! Bartovi rovesníci sú aj tak trochu na hlavu padnutí Beavis a Butthead, obaja si užívajú zašlú slávu stanice MTV ako 34-roční. O niečo staršia, no stále krásna je napríklad rozprávková morská víla Ariel.

Autor: Kubo