ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   
  FOTO: 44 bizarných zjavení Ježiška  
     
     
 
   
 
     
FOTO: 44 bizarných zjavení JežiškaHovorí sa, že nevieme dňa ani hodiny, kedy nás osvieti božské poznanie, že sme žili pohanským životom a za všetky hriechy s babami tentoraz padneme na kolená my, nie ony. Sú tu svedkovia, ktorí tvrdia, že na nich boh hovorí z pečiva,  kúska mapy na zatečenej stene, ale niekedy stačí nazrieť aj psíkovi pod chvost a život sa vám prehodí na ruby.
 
Pozor na sledovanie televízie
Hlavne u maniakov, čo už majú vysedené sedačky v obývačke. Na Floride sa stalo nemožné. Práve v momente, keď bežali hlavné správy, naprieč tvárou hlásateľky sa uvelebil Kristus v plnej kráse. Odraz? Zle zaostrený fotoaparát? Nech si neznabohovia hovoria čo chcú, pravda?
 
Horúci kandidát
Práca šľachtí a nie nadarmo majú mníšske rády vo svojich regulách pravidlo modli sa a pracuj. Istý majster varešky vytiahol z hrnca halušky, ktoré akoby mali byť tvárou boha na Zemi. Porovnajte s niektorým zo svätých obrázkov, čo má babka v modlitebnej knižke a zrejme sa dáte na pokánie.
 
Posvätná žuvačka
Vatikán je k podobným obrazcom skeptický, ale nikdy neviete, čo vám chce odkázať žuvačka, ktorú len tak niekde vypľujete na chodník. Možno ste boli vyvolený ako prorok, ktorý v nej mohol vyčítať nové prikázania, alebo jednoducho len zaujať bulvár, ako americká tínedžerka, ktorá si žuvačku prehliadla a okamžite v nej identifikovala postavu, o ktorej jej hovorili na náboženstve.
 
Telo ako dôkaz
Audreanna Phelps by mala zamieriť k lekárovi so začínajúcimi kŕčovými žilami, ale ona nie, verí v zázračné uzdravenie. Podľa vlastných slov v spleti chorých ciev zazrela tvár, ktorá pred dvetisíc rokmi visela na golgotskom kríži. Nech pozeráme ako pozeráme, či by mala navštíviť v nemocnici práve oddelenie chirurgie si istí veľmi nie sme...
 
Chrumky z kostola
John Mize chrúmal ako o život, keď mu skoro zabehlo. V obyčajnej chrumke objavil postavu malého Ježiška na slame. Farba je síce podobná, ale inak treba k tomuto dielu trochu viac fantázie. Lenže John si okolo chrumky nespravil malý oltár, ale zjavenie šikovne predal cez eBay za 609 dolárov. Tie dal určite na charitu, alebo za kamión chrumiek a ešte dnes hľadá ďalšie postavy z Betlehema.
 
Pod chvostom
Najlepšie na koniec platí aj v podobe zjavení. Nielen zbierať po domácom miláčikovi počas prechádzky exkrementy, prezrite mu aj na miesto pod chvostom a to pekne detailne. A najlepšie s foťákom, pretože Ježiš na zadku môže vyzerať realistickejšie, ako na turínskom plátne.
Autor: Marcos