ATLAS.SK: Streda, 23.8.2017
meniny má Filip
   
  Najsexi ženy futbalu III.  
     
     
 
   
 
     
Najsexi ženy futbalu III. V uplynulých dňoch vám Magazín.sk predstavil desiatku najkrajších fubalových manželiek a mileniek, ostáva už len odkryť prvú päťku. Skúste si tipnúť, ktorú krásku sme zvolili za tú naj. Napovieme len toľko, že s Talianom má syna, no v súčasnosti žije s nemeckou vychádzajúcou hviezdou hrajúcou v Španielsku...
5.
Bouchra Van Persie (manželka Holanďana Robina Van Persieho)


Maročanka okúzlila kanoniera na diskotéke v deň jeho osemnástych narodenín a odvtedy sú spolu. Ich spolužitie prešlo náročnou skúškou v lete 2005, keď impulzívneho Holanďana krivo obvinili zo znásilnenia exotickej upratovačky v hotelovej izbe. Spolu s ďalšími kamarátkami, manželkami a partnerkami sa zúčastnila programu „Oranžoví Anjeli“, ktorým sa podieľali na výstavbe „dediniek života“ pre siroty a nezaopatrené deti v Keni. Táto skúsenosť ju podľa jej vlastných slov nesmierne obohatila.

4.
Nicole Novotná (priateľka Čecha Michala Kadleca)


Sama sa nepovažuje za nejakú extra-modelku, ale fotenie ju baví a aj po móle sa sem-tam tiež rada prejde. Ako malá sa zúčastnila súťaže Miss Poupátko Český Těšín, kde predbehla všetky sokyne. Následne vystúpila na trón pre novú pražskú Miss Pláž. V roku 2008 sa stala tvárou MTV a známeho návrhára Andreya Baddyho. Jej otcom je bývalý federálny reprezentant Jiří Novotný. Jej súčasný priateľ sa mal na ich prvom rande opiť, robiť kúzelníka a to jej vraj učarovalo.

3.
Sara Carbonero (snúbenica Španiela Ikera Casillasa)


Za všetkým hľadaj ženu...Vraví sa, že táto popredná športová reportérka počas MS v JAR 2010 svojím vpádom na trávnik počas prestávky natoľko rozrušila španielskeho brankára, že ten sa nedokázal na stretnutie sústrediť a jeho mužstvo šokujúco podľahlo Švajčiarsku. Pred nedávnom ju vyhlásili za najkrajšiu novinárku jej vlasti.

2.
Sylvie Van Der Vaart (manželka Holanďana Rafaela Van Der Vaarta)


Bola porotkyňou nemeckej verzie šou Supertalent a porazila zákernú rakovinu prsníka. V krajine tulipánov ju spolu s jej manželom volajú aj „Beckhamovci Holandska“. Keďže po chorobe ešte nie je celkom v pohode, pomáha vo svojej vlastnej modelingovej agentúre po celej Európe vyberať dievčatá pre rôzne spoločenské akcie.

1.
Bar Refaeli (priateľka Španiela Gerard Piqueho)


Magazíny ako Elle či Maxim si bez nej nevedno ani predstaviť. Jej doménou sú plavky – akokoľvek veľké... Svoje telo predvádza už od svojej pätnástky. Doma v Izraeli sa vyhla vojenskej službe, ktorá je tam povinná i pre ženy. Päť rokov chodila s americkým hercom Leonardom Di Capriom, ktorý ju však nepochopiteľne poslal k vode. Pestuje filangtropiu.

Tip: Sledujete EURO 2012? Buďte prvý, kto sa dozvie horúce novinky a futbalové pikošky na Aktuálne.sk!

Red