ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   
  FOTO: (NE)SEXI Policajtka pózuje v bielizni. Čo na to jej šéf?  
     
     
 
   
 
     
FOTO: (NE)SEXI Policajtka pózuje v bielizni. Čo na to jej šéf?Má strážiť zákon, no zatiaľ to vyzerá tak, že skôr pravidlá porušuje. 29-ročná Rebecca Morris je nie práve atraktívna policajná dôstojníčka, ktorá sa vo voľnom čase venuje erotickému modelingu. Na svojom profile na Facebooku nedávno zverejnila sériu eroticky ladených fotografií v bielizni, ktoré sa ani náhodou nepáčia jej šéfovi. Povedzme si úprimne, že sa nepáčia asi nikomu. Alebo sa mýlime?
Sebavedomie by mohla rozdávať
Rebecca bola vždy cieľavedomé dievča, preto sa nikto nečuduje, že to dotiahla až na rešpektovanú strážkyňu zákona v mestečku Dudley v srdci Anglicka. Že aj policajti sú len ľudia, dokazuje plnoštíhla brunetka na svojom profile na sociálnej sieti, aj na vlastnej webovej stránke. Zverejnila na nich totiž šteklivé zábery v sexi bielizni, ktoré prezentuje ako svoje modelingové portfólio. Vo svojom voľnom čase sa totiž venuje práve foteniu.

Kolegovia zo stanice však ostali v šoku nie len z nie práve lichotivých fotografií svojej parťáčky, ale najmä faktom, že sa prezentuje ako modelka. Rebecca totiž práve nevyhovuje požiadavkám súčasného módneho biznisu a fotografie, ktoré zobrazujú sporo odetú tridsiatničku s nadváhou, nesvedčia ani o kvalitnej práci fotografa. Zlé jazyky dokonca tvrdia, že si Rebecca nastavila samospúšť. Otec pracovníčky polície však pre médiá vyhlásil, že množstvo dievčat pracuje a popri tom sa venuje modelingu a jeho dcéra je len jednou z nich.

Ako sa páčia erotické fotografie anglickej policajtky vám? Nechali by ste si od nej naplácať na holú?

Autor: Kubo