ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   
  VIDEO: VEĽRYBA Susanne sa ide vydávať  
     
     
 
   
 
     
VIDEO: VEĽRYBA Susanne sa ide vydávaťVäčšina neviest sa snaží pred svadbou do šiat schudnúť, no cieľavedomá Susanne Emanová si naordinovala špeciálnu diétu s 30 000 kalóriami denne, aby sa stala najväčšou nevestou na svete. So svojimi 360 kilami má k vytúženému titulu pomerne blízko.
Dosiahne svoje?
So svojimi úmyslami sa extrémne tučná žena netají. 33-ročná fešanda sa snaží „vyžrať“ k titulu najtučnejšej ženy v histórii a aj keď to tak nevyzerá, priatelia, Susanne je ešte stále len v polovici cesty za vysnívanou váhou. Oficiálny rekord totiž avizuje dvojnásobok aktuálnej váhy Susanne, no ona sa svojho sna nehodlá len tak vzdať. Aby ste si nemysleli, že život profesionálnej papkáčky je nudný, o romantiku Susanne núdzu nemá. Vlastne naopak, pretože táto „veľrybka“ sa ide vydávať.

Ak si myslíte, že sa táto šikovnica vydáva z lásky, možno vás prekvapí, že mnohí jej svadbu považujú za vypočítavý ťah so skrytými úmyslami. Susanne si totiž berie kuchára. S obvodom pása 270 centimetrov, sa mladá Američanka môže tešiť na jedno unikátne prvenstvo. Na jej vysnívanú svadobnú róbu totiž krajčírka minie toľko materiálu, ako na tri bežné svadobné šaty. A to si musí ešte nechávať rezervu, pretože Susanne sa pred svojimi ambíciami nezastaví ani v čase predsvadobných zhonov. Dáva si veľký pozor na to, aby dodržala svoj denný limit 30 000 kalórií, teda asi toľko, koľko zje bežný človek za tri týždne.

Dobrá správa je, že jej budúci manžel varenie miluje a ona jeho jedlo doslova zbožňuje. Manželské nezhody im teda v budúcnosti nepredpovedáme.

Sledujte VIDEO zo svadobných príprav nižšie.

Autor: Kubo