ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   
  FOTO: 20-kilová Kseniya radí ženám, ako schudnúť  
     
FOTO: 20-kilová Kseniya radí ženám, ako schudnúťKseniya Bubenko bola normálna baba. A ako väčšina svojich rovesníčok, aj ona si jedného dňa povedala, že by nezaškodilo zhodiť trochu tuku z bruška a bokov. Na rozdiel od väčšiny sa však Kseniya nezastavila pri „troške“ a pokračovala v diétovaní, aj keď už na jej tele neostal jediný gram tuku navyše.
Postupne začala strácať svalovú hmotu, až sa nakoniec zastavila na „vysnívanej“ váhe 20 kilogramov. Taká je, mimochodom, priemerná telesná váha päťročného dieťaťa. Kseniya má však 20 rokov a (pri všetkej slušnosti) – look hororového kostlivca.

Príbeh dievčiny z ruského mesta Jekaterinburg sa vo veľkom medializoval na internete po tom, čo sa Kseniya ukázala v televíznej talk show, kde radila ženám, ako schudnúť. Vymyslela si dokonca vlastnú diétu, ktorú hrdo nazýva „Víťazstvo“.

Z čoho jej stravovací režim pozostáva, môžeme len hádať, ale náš tip je – zelerové tyčinky a korenené vatové tampóny.

Otvorte si galériu nižšie, ak chcete vidieť, kam až môže mladú ženu doviesť diétny ošiaľ a silné odhodlanie. 

Diéty už na základnej škole?!
Podľa najnovších štatistík, analyzujúcich poruchy príjmu potravy, sa stala anorexia tretím najrozšírenejším ochorením dospievajúcich ľudí. Až 95 percent takto chorých dievčat podľahne nezdravej snahe schudnúť medzi dvanástym a dvadsiatym piatym rokom života. Alarmujúci je aj fakt, že 80 percent trinásťročných dievčat priznáva, že už vyskúšalo aspoň jednu diétu v živote.

Tip: Viac odstrašujúcich príkladov obetí anorexie nájdete v tomto článku.

Red