ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   
  FOTO: Ako venčiť psa, frajerku a inú háveď  
     
     
 
   
 
     
FOTO: Ako venčiť psa, frajerku a inú háveďVenčenie môže byť cool pre ľudí s infarktom, ale inak je to pekelná nuda. Navyše, ak vám na krku ostane sestrin čokel, alebo nebodaj sama malá sestra, je to o život. Lenže aj v tejto situácii sa dá zachovať si česť chlapa a prísť s nápadmi, ktoré mnohým vyrazia dych. Možno vás dostanú aj na stránky miestnych novín a to už dýcha statusom celebrita. Pritom na začiatku bola len taká patália, čo ste chceli rýchlo striasť z krku.
Duál
Máte dve ruky, takže nemusíte mať jednu odloženú na vreckový gulečník keby išla okolo príjemná slečna. Navyše ak nemá psíka, venčiaci chlap je pre ňu pasé. Pokojne vezmite aj malú sestru. Na vôdzku podstatne kratšiu, ako má pes a smelo vyrazte do ulíc. Mimo iného, ak nie je po ruke mladší súrodenec, pobehajte susedov a za pár drobných sa im ponúknite niečo vyvenčiť. Mnoho ľudí si na západe takto prichádza na celkom slušné vreckové a pár pív rozhodne bude.

Na chôdzu zabudnite
Len naivky a konzervatívci si myslia, že venčenia sa musí spájať s chôdzou. Stačí vám bicykel, alebo v tom nezdravšom prípade dobré auto, stiahnuté okienko a okukovať baby by už išlo praktickejšie. Najlepšie s otvorenou strechou. Len nezabudnite, že máte havkáča stále na povrázku, keď odbočíte s novou mačičkou na diaľnicu.

Pre lenivcov
Aj tá háveď živočíšna, čo nás núti pár ráz za deň vyskočiť von, či je slnko, alebo zúri vietor a nečas, začína byť pohodlná V rámci šetrenia si vlastných nervov sa už mnohí obrátili na pomoc vozíkov pre psov, zhotovených aj z obyčajného kočíka. Do módy prišli dokonca prívesné kapsičky, ktoré sú celkom praktické a zmestí sa do nich aj diskmen.

Keď ide do tuhého
Ťažko to priznáme otvorene, ale všetci vieme, čo  znamená, keď potrebuje priateľka vyvenčiť a nie sedieť len doma. Niektoré páry to majú celkom logicky vymyslené a venčia sa v zajatí reťazí. Taká prechádzka má samozrejme niečo do seba, pretože istým spôsobom predstavuje aj sado–maso predohru, ktorá na rozpálenie zaručene funguje. Navyše moderné baby už neletia ani na zbierku motýľov a prechádzku pod hviezdami, takže konečne im doprajte toľko rozkoše, čo si zaslúžia. Treba pritvrdiť.

Ďalšie fotografie, zachytávajúce kreatívne venčenie, nájdete v GALÉRII.

Autor: Marcos