ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   
  FOTO: Ženské profilovky roka  
     
FOTO: Ženské profilovky roka Už nemusíte pokútne špehovať cudzie ženské profily na Facebooku, spravili sme to za vás! Prinášame ultimátnu kolekciu profiloviek, ktoré skrátka nemôžu ostať bez povšimnutia. Pozrite si ženy v urputnej snahe dostať na fotku všetok svoj sexepíl.
Podarilo sa im to? Nuž, budeme diplomati a odpoveď necháme na vás. Ale po minuloročnom mediálnom boome okolo legendárnej Kleopatry z Turca nám neostáva iné, ako konštatovať - krása je pojem relatívny...

Kliknite si na GALÉRIU pod článkom. Garantujeme, že niektoré z tvárí, čo v nej uvidíte, vás budú mátať minimálne do večera!

Profilovky v číslach
Možno máte kamarátov na Facebooku, čo si roky nezmenili profilové foto a sú spokojní. Ale štatistiky hovoria, že takých je menšina. Muži si menia svoju profilovú fotku v priemere raz za tri týždne, ženy ešte častejšie – raz za dva týždne. Jednej profilovke sa ujdú priemerne tri lajky a dva komentáre (ale sme si istí, že profilovky, ktoré nájdete v galérii nižšie, mali rádovo vyšší feedback!). Priemerný užívateľ má na svojom facebookovom profile zavesených 26 profilových fotiek a tie tvoria dohromady 10 percent zo všetkých jeho uploadovaných fotografií.

A mimochodom, ak sa vám zdá, že profilovky vašich kamošov sa menia v poslednom čase reketovou rýchlosťou, nie je to len zdanie. Čísla hovoria, že za posledné tri roky sa frekvencia menenia profilovky u užívateľov až strojnásobila!

Red