ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Zúfalec či zamilovaný blázon? Neuveríte, čo dovolí frajerke

3.3.2017 | Biznis

Otvorené vzťahy sú dnes čoraz populárnejšie, väčšinou však dávajú právo spávať s inými ľuďmi obom partnerom. To však nie je prípad Adam Gilleta a Beatrice Gibbsovej. Posúďte sami, či je Adam zúfalec, alebo len zamilovaný blázon.

Adam má 29 rokov, jeho drahá je o päť rokov mladšia. On pracuje ako skladník, ona je maskérka, a vo vzťahu sú už tri roky. Randenie najprv začalo sexom na jednu noc a hoci sa zdalo, že pôjde o vzťah ako z rozprávky, opak bol pravdou. Beatrice totiž nebola pripravená oddať sa len jednému mužovi a zdalo sa, že sa rozídu.

Otvorený vzťah: rozprávkové partnerstvo či predzvesť katastrofy?

Adam bol zdrvený. Keďže mu však frajerka povedala, že ho miluje, urobil to, čo by nedokázal hocaký chlap so štipkou sebaúcty: dovolil jej súložiť s inými chlapmi, len aby dala vzťahu šancu.

Beatrice tak môže spávať s kým chce a ako často len chce, musí však o tom Adamovi povedať. On naopak rovnaké práva nemá, nakoľko jeho partnerka tvrdí, že by nevydržala žiť s myšlienkou, že Adam spáva s inými ženami. Očividne sa však nemá čoho báť, pretože Adam tvrdí, že ho iné baby nezaujímajú.

„Je to perfektné," povedala Beatrice v jednom z rozhovorov. „Mám priateľa, ktorého milujem, no zároveň si môžem užívať s inými chlapmi."

Zatiaľ podľa vlastných slov spala len so štyrmi mužmi. V troch prípadoch išlo o jednorazovky, s jedným sa však stretáva asi dvakrát mesačne. Veľmi rada tiež flirtuje a priznala, že za jednu noc sa jej podarilo bozkávať až so šiestimi chlapmi.

Adam priznáva, že občas býva žiarlivý. Napokon však jeho láska k Beatrice prekoná všetky prekážky a ako tvrdí, nechce ju stratiť za žiadnu cenu. Viac už napísať nedokážeme, nakoľko vážne pochybujeme o Adamovom duševnom zdraví. Aký je váš názor na takto jednostranne otvorený vzťah? Dajte nám vedieť v komentároch.

Autor: Liam

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1441 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Futbalista Interu radostne telefonuje svojmu otcovi:
- Otec, bol si na futbale?
- Nebol synak.
- To je škoda! Dal som dva prekrásne góly.
- Výborne, som na teba hrdý. A ako skončil zápas?
- 1:1, otec...

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí
 
Hra na dnes