ATLAS.SK: Streda, 23.8.2017
meniny má Filip
   

Zistite, ako chutí ľudská lebka!

8.7.2014 | Biznis

Už nemusíte zápasiť so svedomím, ak máte chuť na ľudskú lebku. Chrupne vám pod zubami, okúsite niečo na čo iní nemali žalúdok a pochopíte, že táto túžba v nás drieme poriadne dlho. Ľudská lebka je niečo posvätné. Stala sa nielen symbolom, ale aj skutočne magickým nástrojom. Nikdy nás neprestane fascinovať a výrobca kvalitnej belgickej čokolády sa konečne rozhodol uspokojiť kanibalistické chúťky. Hodil na pulty ľudské lebky, ktoré nesmierne chutia deťom aj dospelým.

Unikátne lebky doslova mrazia
Belgická čokoláda a bonbóny majú vo svete dobré meno. Sú výnimočnej chuti a ešte výnimočnejších tvarov. Jednu novinku zaviedol prestížny výrobca a obohatil svoje portfólio o najžiadanejšiu čokoládu tohto roka. Zabudnite na tabuľky, prichádza skutočná lebka vážiaca 1,5 kilogramu čistej kvalitnej čokolády. Jej trvanlivosť je pol roka, ak ju uchovávate na tmavom a chladnom mieste. Výrobca však garantuje, že vám vydrží do konca života. Síce po čase už stratí svoju záruku, ale tvar ostane. Napriek tomu je určená na ochutnávku.

Lebka ako skutočná
Čokoláda vie uchovávať tvar rovnako ako vosk. Preto sú čokoládové lebky odlievané podľa skutočnej predlohy ľudských lebiek. Nenašli by ste tak žiadnu odchýlku od kostnej štruktúry ľudskej hlavy. Môžete si vybrať lebku na želanie. V ponuke sú aj také, čo sú poškodené zranením a dodávajú ľudskej hlave skutočne desivý výraz. Čokolád je niekoľko. Od horkej, cez mliečku až po bielu a obohatenú o čili. Akoby nebolo dosť pikantné už len rozobrať ľudskú lebku a pomaly si ju nechať roztápať na jazyku.

Prevrat v čokoládovni
Čím desivejšie, tým chutnejšie. Podľa výrobcu najviac idú na odbyt lebky mierne poprášené kakaom, ktoré vyzerajú ako originály práve vyhrabané spod zeme. Je to ideálny darček, ale aj skvelý suvenír. Veď koľko ľudí vo vašom okolí už hrýzlo do ľudskej lebky? Výrobca garantuje, že si po nej oblížete všetky prsty. Bodaj by aj nie, keď jedna lebka stojí 120 dolárov a to v základnej verzii. Čím viac detailov budete chcieť na lebku umiestniť tým ide cena hore. Odlievajú sa štandardné lebky, ale ako hovorí výrobca, vedel by spraviť aj kópiu na želanie. Akurát by bolo treba predlohu...

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čo je na svete najspravodlivejšie rozdelené? Rozum. Každý si myslí, že ho má dosť.

 
Virtuálny barOrange Summer Orange Summer
  • 3 cl jahodovej šťavy
  • 1 lyžička cukru
  • 5 cl pomarančovej šťavy
  • 3 cl citrónovej vodky
  • jahoda
  • kúsok pomaranča
 
Hra na dnes