ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

VIDEO: Najkrajšia reštaurácia? Čašníčky tu chodia v...

6.4.2017 | Biznis

Nasýtiť žalúdok a vychutnať si jedlo všetkými zmyslami sú dve rozdielne veci. Zážitková gastronómia valcuje svet a na Taiwane pochopili, že to nie je len o tom, či budú pred vami flambovať kotlety a donesú pred vás desať vidličiek. Aj obsluha výrazne zvyšuje pocit uspokojenia. Tá v reštaurácii Fresh Feast ponúka naozaj lahôdku pre mužské zmysly.

Konkurencia vyzlieka čašníčky

V celej Ázii prebieha dravý konkurenčný boj hlavne na poli gastronómie, z ktorého profituje práve zákazník. Majitelia reštaurácií sa snažia ponúknuť zákazníkom niečo iné ako len jedlo, ktoré plus - mínus vie z dobrých surovín pripraviť prakticky každá jedna prevádzka. Fresh Feast sa rozhodli staviť na čašníčky v podprsenke, nohavičkách, na šialene vysokých podpätkoch.

Pravidlá slušného stolovania: nerobte zo seba v reštike burana

Na otvorenie takto angažovali dokonca aj modelky, z ktorých všetkým mužom tiekli slinky. Ak ste sa tiež niekedy snažili nazrieť obsluhe do výstrihu tu nemusíte, sama vám ho naservíruje.

Celosvetový záujem
Majitelia reštaurácie očakávali, že vzbudia záujem a najmä muži opustia ich obľúbené reštaurácie a prídu si „zamlsať" k nim.

FOTO: Ako si rozdeliť účet v reštaurácii pri každej príležitosti?

Reakcie však prekročili všetky očakávania. O reštauráciu sa začali zaujímať aj svetové médiá a nenavštevujú ju iba muži, ale dokonca celé rodiny a dávajú si servírovať jedlo krásnymi aziatkami v bikinách. Kto by sa nenechal obslúžiť? Už k tomu chýbajú nejaké tie bonusové služby pre pánov za štedré prepitné.

Bikinova franšíza
Už dnes majitelia vidia, aký úspech má kombinácia polonahého ženského tela aj s bežnou polievkou, či dvojchodovým menu. Zážitkoví gastronómia má totiž za úlohu vyvolať v nás viaczmyslové zážitky a tie nemusia byť spôsobené len samotným pokrmom, ale aj servírovaním. Baby sa pritom premávajú v takých podpätkoch, ktoré by im mohli závidieť aj porno hviezdy a muži si ich prítomnosť naozaj užívajú. Preto majitelia otvorene hovoria, že si chcú podobné reštaurácie otvoriť aj inde. O „biele mäso" je totiž naozaj značný záujem.

Autor: Marcos
FOTO: ODCentral


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 46014 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes