ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

VIDEO: Najkrajšia reštaurácia? Čašníčky tu chodia v...

6.4.2017 | Biznis

Nasýtiť žalúdok a vychutnať si jedlo všetkými zmyslami sú dve rozdielne veci. Zážitková gastronómia valcuje svet a na Taiwane pochopili, že to nie je len o tom, či budú pred vami flambovať kotlety a donesú pred vás desať vidličiek. Aj obsluha výrazne zvyšuje pocit uspokojenia. Tá v reštaurácii Fresh Feast ponúka naozaj lahôdku pre mužské zmysly.

Konkurencia vyzlieka čašníčky

V celej Ázii prebieha dravý konkurenčný boj hlavne na poli gastronómie, z ktorého profituje práve zákazník. Majitelia reštaurácií sa snažia ponúknuť zákazníkom niečo iné ako len jedlo, ktoré plus - mínus vie z dobrých surovín pripraviť prakticky každá jedna prevádzka. Fresh Feast sa rozhodli staviť na čašníčky v podprsenke, nohavičkách, na šialene vysokých podpätkoch.

Pravidlá slušného stolovania: nerobte zo seba v reštike burana

Na otvorenie takto angažovali dokonca aj modelky, z ktorých všetkým mužom tiekli slinky. Ak ste sa tiež niekedy snažili nazrieť obsluhe do výstrihu tu nemusíte, sama vám ho naservíruje.

Celosvetový záujem
Majitelia reštaurácie očakávali, že vzbudia záujem a najmä muži opustia ich obľúbené reštaurácie a prídu si „zamlsať" k nim.

FOTO: Ako si rozdeliť účet v reštaurácii pri každej príležitosti?

Reakcie však prekročili všetky očakávania. O reštauráciu sa začali zaujímať aj svetové médiá a nenavštevujú ju iba muži, ale dokonca celé rodiny a dávajú si servírovať jedlo krásnymi aziatkami v bikinách. Kto by sa nenechal obslúžiť? Už k tomu chýbajú nejaké tie bonusové služby pre pánov za štedré prepitné.

Bikinova franšíza
Už dnes majitelia vidia, aký úspech má kombinácia polonahého ženského tela aj s bežnou polievkou, či dvojchodovým menu. Zážitkoví gastronómia má totiž za úlohu vyvolať v nás viaczmyslové zážitky a tie nemusia byť spôsobené len samotným pokrmom, ale aj servírovaním. Baby sa pritom premávajú v takých podpätkoch, ktoré by im mohli závidieť aj porno hviezdy a muži si ich prítomnosť naozaj užívajú. Preto majitelia otvorene hovoria, že si chcú podobné reštaurácie otvoriť aj inde. O „biele mäso" je totiž naozaj značný záujem.

Autor: Marcos
FOTO: ODCentral


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes