ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Študentka predáva panenstvo, neuveríte, čo si zaň chce kúpiť

6.6.2017 | Biznis

Prečo sa topiť v dlhoch, keď môžete predať svoju nevinnosť? Túto otázku si zrejme položila 18-ročná Kim z Nemecka, ktorá však peniaze nepotrebuje na to, aby si mohla dovoliť niečo životne dôležité. Jednoducho chce nové auto, byt a prachy na školné.

Priniesli sme vám už niekoľko článkov o ženách, ktoré sa rozhodli zarobiť predajom svojej poctivosti. Kim je z nich však rozhodne najambicióznejšia, keďže si svoje panenstvo cení pomerne vysoko.

Ako prišli sexi celebrity o poctivosť?

Na stránke, kde ho ponúka, o sebe okrem iného píše: „Chcem študovať v Nemecku alebo vo Viedni. Za peniaze si chcem kúpiť byt a auto a zaplatiť školné." Fakt, že je panna, potvrdzuje aj lekárskym potvrdením, potenciálny zákazník si to však môže overiť aj na vlastné oči, alebo skôr prsty.

Randíte s pannou? Na toto si dajte pozor


S človekom, ktorý za jej poctivosť ponúkne najvyššiu sumu, je Kim ochotná sa stretnúť kdekoľvek na svete. Samozrejme pod podmienkou, že jej za cestu zaplatí. Vyvolávaciu cenu stanovila na 100-tisíc eur, ale dúfa, že dostane oveľa viac. Len pripomenieme, že zatiaľ najviac dostala za svoje panenstvo Rumunka Aleexandra Khefren: až 2,3 milióna eur.Zdá sa teda, že už čoskoro sa Kim stretne s nejakým boháčom. Zrejme poriadne úchylným, ale predsa len boháčom.

Autor: Liam
Foto: Cinderella-escorts.com


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes