ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Šialené fakty o Putinovi: má na to byť vládcom sveta?

11.4.2017 | Biznis

Vladimirovi Putinovi nedá spávať len jeden človek na svete - Chuck Norris. On jediný totiž dokázal kopnúť elektrinu, namiesto toho, aby ona kopla jeho. No v ostatných vlastnostiach sú už takmer rovnocenní partneri.

Bojovník od kosti

V dvanástich rokoch Putin ani nechyroval, že bude prezidentom, no už sa vedel životom prebíjať. Športovo boxoval, neskôr prešiel na džudo, karate a sambo, ruské bojové umenie. Zároveň je držiteľom deviateho čierneho stupňa, ktorý mu udelil prezident World Taekwondo Federation. Mimochodom Chuck Norris je držiteľom ôsmeho stupňa. Pri boji jeden na jedného by teda Vladimir slávneho protivníka napráskal jedna radosť. Veď vydal aj vlastné DVD o tom, ako sa naučiť džudo.

Más svoj vlastný komiks
Volá sa SuperPutin a jeho autorom je Sergej Kalenik. Vladimir Putin je v ňom zobrazený ako plnokrvný hrdina. To sa podarilo skutočne máloktorému politikovi. Bežní to dotiahli maximálne na karikatúry. Len Putin je plnokrvným hrdinom.

Majster špionáže
Putin by si bez problémov trúfol na Jamesa Bonda. Okrem toho, že je naozaj skutočný, tak aj naozaj 16 rokov pracoval v KGB. Dnes mu to niektorí odporcovia vyčítajú, ale hoci robil špionáže vo východnom Nemecku , keďže sa neskôr ukázal ako „demokrat", ľud mu za to ďakuje a nejaké tie špionáže odpúšťa. Navyše tajných agentov svet miluje.

Dokonalý lovec

Píše sa, že tento pán raz ulovil 21-kilogramovú štuku. Takýto kúsok patrí k najväčším na svete. Zdá sa, že je skutočne majster všetkého na čo siahne. Nás by len zaujímalo, či ju chytil na prút, alebo sa za ňou náhodou nevybral priamo po vode a ulovil ju vlastnými zubami.

Hrdina ľudu
Keď sa na Slovensku niečo deje, politici tam dorazia v limuzínach a vyleštených topánkach. Keď v západnom Rusku vypukli rozsiahle požiare a dym siahal až do Moskvy, nasadol do hasičského lietadla a hasil oheň. Okrem iného vie šoférovať aj Formulu 1.

Merkelová si pri ňom skoro cvrkla

Dovolí si to, čo málokto. Hoci je známy láskou k zvieratám a jeho čierneho labradora už pozná celý svet, popri tom, ako ho pustil k Angele Merkelovej, sa len dobre bavil. Keď si chcel nemeckú kancelárku oňuchať, vyzerala ako vystrašené dievčatko. Takto to vie s mocnými sveta len Putin. Škoda len, že takto humorne sa nevie porátať aj so svojimi oponentami a kritikmi. Tí buď miznú bez stopy, alebo za ich za nie až tak záhadných okolností niekto zavraždí. V najlepšom prípade len končia v base.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Otestujte si svoje erotické IQ
Otestovalo sa 31074 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes