ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Priemerný plat zlatokopky: 25000 eur za 3 mesiace!

1.6.2012 | Biznis

Zlatokopky tu boli odjakživa, a tak ako všetky organizmy na Zemi, aj ony sa v priebehu vekov menia a zdokonaľujú. Tie dnešné sú oveľa sofistikovanejšie než predchádzajúce generácie. Vedia, čo chcú a vedia, ako to získať. Bez čakania.  

Navyše, už ani nemajú potrebu skrývať svoje skutočné úmysly za sladké úsmevy a falošné komplimenty. V dokumente britskej televíznej stanice Channel 4 „Sex, lies and rinsing“ odhalili svoju taktiku lovu a my len oči otvárame, aký skvelý biznis tieto devy rozbehli!

„Rinsing“, teda žmýkanie, je viac než výstižné označenie novodobých zlatokopiek. Žmýkajú svoju obeť o financie s rovnakou ľahkosťou, ako naše praprababky žmýkali bielizeň pri dedinskom potoku.

Obchodníčky s mužskými srdcami
Aby sme vás vyviedli z omylu, ženy, ktoré sa hrdo rozhodli ísť pred kameru a otvorene rozprávať o svojom zlatokopectve, nie sú žiadne polointeligentné oštary s vykúkajúcimi prsiami, ale cieľavedomé a často kariérne úspešné kočky, ako napríklad glamour modelka Danica Thrall.

V klume „žmýkačiek“ nájdete mladé študentky, aj niekoľkonásobné matky po tridsiatke. Všetky majú niečo spoločné – životný štýl, založený na sponzoringu. Sponzorov drahých šiat, šperkov a leteniek do sveta nachádzajú častejšie ako v baroch na sociálnych sieťach. Cez Facebook, Twitter či MySpace sa „spriatelia“ s mužmi, čo sú ochotní za virtuálne kamarátstvo a pár hrejivých slov hodiť nejakú tú stovečku- dve na ich účet.

Obe strany si pri takomto obchode prídu na svoje. Dotyčný je spokojný, že objekt jeho erotického obdivu ho berie na vedomie a dotyčná je spokojná, že jej finančný tok zvesela žblnkoce ďalej. 

Moderné zlatokopky sa, navzdory povesti, nemusia predávať telom, aby sa dostali k podarúnku. Úplne postačí, že dajú mužovi najavo svoj záujem. Verte, vždy sa nájde dosť starých, bohatých a osamelých zúfalcov, čo pre samotnú ilúziu vzťahu zaplatia mastné peniaze. Načo žiť v realite, keď si môžu kúpiť rozprávku?

Bez výčitiek, robia to pre mužské blaho
Ženy, čo na svoje dizajnérske topánočky  organizujú verejné zbierky“, nemajú žiadne výčitky. Tvrdia, že vlastne svojmu chlebodarcovi preukazujú službu a napĺňajú jeho odvekú túžbu, prirodzenú každému mužovi – rozmaznávať ženu a zahŕňať ju luxusnými darmi.

No a aby sme sa nepohybovali len v abstraktných rovinách, pre lepšiu predstavu ešte uvádzame, že spomínaná Danica Thrall si dokáže v priebehu troch mesiacov „nažmýkať“ v prepočte okolo 25 000 eur. Šikulka je to!

Autor: Mon

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Otestujte svoj mechúr!
Otestovalo sa 31746 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes