ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Nová Lara Croft: Je lepšia než Angelina Jolie?

9.2.2017 | Biznis

Keď sa povie Lara Croft, každému sa pred očami ukáže neodolateľná Angelina Jolie. Čoskoro sa to možno zmení, pretože úlohu úžasnej archeologičky Lary tentokrát stvárni iná krásna herečka.

Dobrodružná hra Tomb Raider si získala srdcia fanúšikov po celom svete už v 90. rokoch minulého storočia. V roku 2001 ju ešte viac spopularizoval film s Angelinou Jolie ako hlavnou hrdinkou a filmového pokračovania sa milovníci Lary dočkali v roku 2003. Okrem krásnej Angeliny však nebolo na filmoch veľmi čo chváliť.

Toto ste o nich nevedeli: Tieto svetové hviezdy začínali v porne

Ďalšia časť sa dostane na plátna začiatkom roka 2018 a na verejnosť sa dostali snímky z natáčania. Na nich vidno v plnom nasadení Aliciu Vikander ako hlavnú hrdinku Laru Croft.

Okrem novej hviezdy sa rozhodli tvorcovia zapracovať na tom, aby boli diváci s filmom spokojnejší, než pri tých predchádzajúcich o Lare Croft. Tentokrát sa budú snažiť čo najviac priblížiť k príbehu, ktorí ľudia poznajú z videohier.

Ale ako v minulosti, aj teraz mali filmári dobrú voľbu pri výbere hlavnej hrdinky, ktorá film možno zachráni, aj keby to bol totálny prepadák.

Otázkou však zostáva, či za jej podarí nahradiť v srdciach fanúšikov Angelinu Jolie. Veď posúďte sami, v galérii nižšie nájdete fotky novej Lary Croft, Alicii Vikander.

Autor: Theo
Foto: Viral Thread.com, instagram.com/aliciavikanderdaily


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Čo všetko vieš o Slovensku?
Otestovalo sa 8928 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes