ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Prvá sparťanská telocvičňa: Riadne sa v nej zapotíte

10.4.2017 | Zdravie

Vstúpiť do nej môže v podstate každý, ale kto precení svoje sily, tak toho vynesú von na nosítkach. Tréning v sparťanskej telocvični vám dá poriadne zabrať, ale vďaka nej môžu byť preteky Spartan Race pre vás hračkou.

Prvú sparťanskú telocvičňu nájdete v luxusnom hoteli v Miami a bezplatne ju môžu využívať hoteloví hostia, ale čoskoro bude prístupná aj pre verejnosť. Tréning v nej je postavený tak, aby vás pripravil na zvládnutie známych extrémne náročných pretekov Spartan Race.

Posilňovňa je zameraná najmä na kardio a aktivity v nej simulujú to, čo budete musieť prekonať na pretekoch. Na 1300 metroch štvorcových nájdete laná na šplhanie, rúčkovanie po horizontálnej sieti (monkey bar) a iné prekážky typické pre Spartan Race a k dispozícii sú aj štandardné fitness stroje, ktoré sú nevyhnutné pre silový a kardio tréning.

Chcete častejšie cvičiť? Nájdite si posilku, ktorá...

Vždy je pri vás prítomný aj tréner, ktorý dozerá na to, aby ste pracovali na partiách, ktoré potrebujú najviac pozornosti a aby neboli pri závode vašou slabinou.

Telocvičňa nebude vždy vyzerať rovnako, prekážky na nej sa budú pravidelne obmieňať, pretože ani dráha na Spartan Race nie je vždy rovnaká. A správny Sparťan predsa musí byť pripravený na všetko.

Autor: Theo
Foto: www.1hotels.com


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Poznáte hlavné mestá štátov?
Otestovalo sa 50847 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes