ATLAS.SK: Sobota, 1.8.2015
meniny má Božidara
   

Neuveriteľné veci, čo dokáže vagína

27.2.2012 | Zdravie

Mysleli ste si, že o tajomnom miestečku medzi ženskými nohami viete už všetko? Ani po dôkladnom terénnom prieskume by ste sa o vagíne a jej schopnostiach či zvláštnostiach nedozvedeli to, čo tu. Napríklad, že...

...dokáže hostiť viac ako stovku mužov denne
Kimberly Halsey, známejšia pod umeleckým menom Houston, patrila v minulosti k najvychytenejším herečkám pornožánru. Sviojich 15 minút slávy si zlízala v roku 1999, kedy údajne v priebehu jediného dňa pohostila 620 milencov. Neskorší, triezvejší odhad ukázal, že čísla boli zveličené a pánov, čo spočinuli v Houstoninom lone, bolo len 125. Len...

...má niečo spoločné so žralokmi
Odhliadnuc od asociácií s hororovým béčkom Zubatá vagína, je ti ešte jedna, serióznejšia spojitosť medzi ženským pohlavným orgánom a obávaným morským predátorom. Žraločia pečeň obsahuje prírodnú organickú zlúčeninu skvalén, využívanú pri výrobe vakcín aj kozmetických produktov. Skvalén nájdete aj vo vagíne, kde plní funkciu prirodzeného lubrikantu.

...môže si prdnúť
Hoci sa o tom nehovorí, tobôž nevtipkuje s takou frekvenciou ako o prdoch, je to veľmi rozšírený jav. Ženy môžu podivné zvuky vydávať nielen zadkom, ale aj predkom. Zvlášť pri sexe alebo pri cvičení, keď sa im tam dole dostane vzduch. 

...nezarastie ako prales
Dnes je už raritou naraziť na ženu, čo sa o vlasy tam dole nestará a necháva ich divo rásť. Keby ste aj takú našli, nemusíte sa obávať, že po vyzlečení nohavičiek by sa jej „účes“ zviezol až k členkom. Zatiaľ čo dĺžka života vlasu je 7 rokov, dĺžka života pubického chĺpku je iba 21 dní. Preto porastie len do určitej dĺžky. Oficiálny rekord, mimochodom, hovorí o 71 centimetroch a jeho držiteľkou je istá slečna z Kapského mesta.

...je celá žhavá po vzrušení
Príroda to síce zariadila tak, že muži prežívajú orgazmus pri sexe vždy a ženy len sporadicky, ale táto zdanlivá nevýhoda je dámam vykompenzovaná inak – v klitorise nájdete až 8000 nervových zakončení, ktorých jediným účelom je zintenzívniť sexuálne potešenie. Pre porovnanie, penis ich má o polovicu menej. 

Red

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

Zapojte sa do súťaže o najkrajšiu letnú dekoráciu a vyhrajte... Zapojte sa do prieskumu o tom, ako Slováci trávia voľný čas..

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Kto má ten bordel po vás upratovať? - hnevá sa upratovačka na žiakov.
- Mala si sa lepšie učiť. - odvetia jej žiaci.

 
Virtuálny barMliečny Punč Mliečny Punč
  • 2 cl rumu (koňaku)
  • 2 kocky cukru
  • 1 pomaranč (citrón)
  • 20 cl mlieka
 
Hra na dnes