ATLAS.SK: Utorok, 28.3.2017
meniny má Soňa
   

Muž s obrovským penisom: nevojde do žiadnej ženy

16.10.2016 | Zdravie

Ženy snívajú o veľkých mužských prirodzeniach, kým nepríde na skutočné lámanie chleba. Sorence Owiti Opiyo by vedel rozprávať o tom, čo sa stane, ak má penis desaťkrát väčší ako bežne. A nielen to, jeho prirodzenie má veľkosť malého dieťaťa. Vpratať niečo také do seba je už oriešok aj pre tie najchtivejšie.

Smutný príbeh z Kene

O tom, že Afričania majú nadrozmerné veľkosti vie celý svet. Sorence Owiti Opiyo je však výnimka, on ešte aj krajanov prerastá. Kvôli penisu zažil mnoho bolesti a nielen na fyzickej úrovni. Prejavila sa u neho vzácna choroba, s ktorou si nevedia príliš rady ani lekári. A tí africkí už vôbec nie. Jeho úd začal masívne rásť keď mal desať rokov a dnes má dvadsať a zápasí so značnými problémami.

Vychovávali ho starí rodičia po tom, ako päťroční osirel. Príjemnou pre neho nebola ani návšteva školy. Deti sa mu smiali a namiesto toho, aby mal úspech u báb, stal sa obeťou šikanovania. Tá bola tak značná, že musel opustiť školu a dnes je bez vzdelania. Masívny penis mu síce zaručil celosvetovú slávu, no z nej nevyžije.

Nejde o klasický úkaz
Problém s údom je pre Sorenca najväčším životným trestom. Je nám jasné, že dnes by radšej prijal prirodzenie ako aziat. Nie je totiž vďaka opuchu ani príliš funkčný a schopný akcie, o erekcii sa mu ani nesníva. Často trpí bolesťami, pretože ani africkí výrobcovia nohavíc a spodnej bielizne nepočítali s takýmito rozmermi. Vyjsť na ulicu je pre neho utrpenie. Lekári sa mu pokúšali pomôcť, ale zatiaľ márne. Čo sa týka partnerky, zrazu sa žiadna nechce chváliť tým, že jej chlapa nikto neprerástol.

Chce normálny penis
Jediným snom Sorenca je mať penis ozdravený a zmenšený. Sú prognózy, že by sa mu to mohlo podariť po náročnej operácii, na ktorú dnes s odhodlaním zbiera peniaze. Napriek jeho smutnému príbehu raz a navždy pochoval presvedčenie, že viac znamená aj lepšie. Nech už jeho život dopadne akokoľvek, môžeme byť dnes šťastní presne za to, čo sme dostali a nie je toho viac.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Diskusia k článku
Poznáte hlavné mestá štátov?
Otestovalo sa 50684 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Na súde sa pýta sudca manžela:
A kedy začali medzi vami prvé nezhody?"
"Keď som trval na tom, že aj ja chcem byť na svadobnej fotografii."

 
Virtuálny barKáva Mazagran Káva Mazagran
  • 4 kocky ľadu
  • 1 šálka silnej čiernej kávy
  • 1 ČL cukrového sirupu
  • 2 cl brandy
  • 1 cl maraskina alebo curacaa
  • 1 strik angostury
  • trochu mletého klinčeka
 
Hra na dnes