ATLAS.SK: Pondelok, 26.6.2017
meniny má Adriána
   

Krajiny, kde ženám rastú najväčšie prsia

16.1.2017 | Zdravie

Túžite si nájsť frajerku, ktorá všetky spolužiačky prerastie o prsia? Muži vám ju budú závidieť a vy sa bude mať s čím po večeroch hrávať? Pritom neveríte silikónu a chcete poriadne masívne, teplé a prirodzené poprsie? Tak to vám odporúčame zbaliť si pár slivák a vyraziť na „erozmus" do sveta.

Ženy nie sú rovnaké

Vďaka bohu za to, pretože Slovensky síce patria k estetickej špičke, ale aj bývania na Mauríciu by ste sa prejedli a lákalo by vás skúsiť napríklad poprechádzať sa po špinavých uliciach Berlína. Tak je to aj so ženami. Vždy dobre padne vyraziť do sveta a možno si uloviť aj nejaký ten prsnatý suvenír. Pritom nikto netvrdí, že to musí byť do konca života. Niekedy stačí aj pochytať, potešiť sa a vrátiť sa domov. Na to však potrebujete vedieť, na ktoré dvere zaklopať, aby vám otvorila poriadne kozatá.

FOTO: Prsnatá výzva je späť, pozrite si underboob challenge (18+)

Zradné Američanky
V USA fičí estetická chirurgia na plné obrátky, ale Američanky sa paradoxne umiestnili aj na rebríčku najmasívnejšieho prirodzeného poprsia. No pozor, veľkosť nie je všetko. Kto raz vstúpil v New Yorku do metra, vie, že jeho ženské osadenstvo má poriadne ďaleko od žien z amerických filmov. Majú veľké prsia, ale aj zadky bruchá a skrátka zaberú aj dve sedadlá. Ženské prsia totiž rastú spolu s obezitou a preto sa nedajte nachytať iba číslom podprsenky. Po USA v rebríčku nasleduje Kanada aj Írsko, kde už to je o niečo lepšie s postavami.

Výborný tip
Zaujímavé je, že na piatom mieste v rebríčku veľkostí sa umiestnili susedy. Poľky sú blízko a majú európske črty. V rámci strednej Európy údajne nikde nenájdete väčšie prirodzené prsia ako na severe. Je to skrátka šťastie bývať tak blízko týchto skvelých pokladov. Také dievča od vedľa rozhodne nie je zlé.

Slovenky si ani neškrtli
V rebríčku nefigurujú naše slovenské baby. Možno aj preto, že niektorým by mohli závidieť aj Američanky, iné sa podali na otca a to hlavne, čo sa hrude týka. Ak však chcete niečo väčšie ako je u nás, okrem Poľska sa oplatí vyraziť na skusy aj do Londýna, Holandska, na Island a dokonca aj Turkyne pod svojimi habitmi skrývajú celkom slušnú nádielku.

K vodnej fajke mieru je to už skoro cesta okolo sveta. Určite sa však vyhýbajte končinám ako Filipíny, Malajzia, Bangladéš, Samoa aj Taiwan, Vietnam a skoro celej Ázii. Môžu tam mať pekné pláže, ale pohľad na domáce hore bez lichotivý nebude. Majú totiž najmenšie prednosti na svete.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Poznáte sexuálne úchylky?
Otestovalo sa 24214 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barČajový grog s ovocím Čajový grog s ovocím
  • 120 ml červeného vína
  • kúsok celej škorice
  • 20 g kryšt. cukru
  • 120 ml slabého citrónového čaju
  • šťava z 1/2 citróna
  • 10 ml rumu
  • jablko alebo pomaranč
 
Hra na dnes